DieRoten.pl
Reklama

Schick, Lukaku, Nunez − potencjalni następcy Lewandowskiego

fot. Fotolia
Reklama

W ostatnim czasie pojawiło się wiele nowych plotek transferowych w związku z nadchodzącym sezonem 2022/23 − wiele z nich dotyczy również Bayernu Monachium.

Jeśli mowa o ekipie rekordowego mistrza Niemiec, to jednym z wielu tematów pozostaje między innymi kwestia dalszej przyszłości Roberta Lewandowskiego.

Ponadto pojawia się również wiele spekulacji odnośnie potencjalnych następców „Lewego” w Bayernie. Najnowsze informacje ws. Bayernu i jego możliwych ruchów przedstawili ostatnio Christian Falk oraz Heiko Niedderer w cotygodniowym podcaście „Bayern Insider”.

Sebastien Haller

Jeśli Bayern nie dogada się z Lewandowskim, to kandydatem do jego zastąpienia jest Sebastien Haller. Klub kontaktował się już z agentami napastnika. Wszystko będzie jednak zależało od przyszłości „Lewego”.

Darwin Nunez

Darwin Nunez jest jednym z kandydatów Bayernu do zastąpienia Roberta Lewandowskiego. Niemniej jednak zainteresowanie nie jest obecnie „gorące”. Inwestycja ta będzie jednak bardzo kosztowna – Benfika ma oczekiwać co najmniej 75 mln euro. Bayern spotkał się już jesienią z Jorge Mendesem, zaś tematem spotkania był między innymi Urugwajczyk i jego przyszłość.

Romelu Lukaku

Romelu Lukaku jestem tematem dyskusji wewnątrz Bayernu jako potencjalny następca Lewandowskiego, ale ruch ten wydaje się mało realny, albowiem łączny pakiet transferowy może okazać się bardzo wysoki (pensja 12 mln euro rocznie netto).

Patrik Schick

Schick jest jednym z kandydatów Bayernu do zastąpienia Lewandowskiego. Czech nie posiada jednak żadnej klauzuli odejścia, zaś Bayer 04 nie widzi potrzeby jego sprzedaży. Koszt transferu może wynieść ponad 80 mln €. Transfer wydaje się więc mało realny.

Jurrien Timber

Jurrien Timber znalazł się na celowniku Bayernu, jako wzmocnienie środka obrony po tym jak z klubu odejdzie Niklas Suele. Bayern póki co nie ma wyznaczonego budżetu na nowego stopera.

Antony

Antony, podobnie jak Jurrien Timber znajduje się na potencjalnej liście życzeń Bayernu (ma to raczej związek z przyszłością Gnabry'ego).

Źródło: Podcast Bayern Insider
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...