DieRoten.pl
Reklama

Sauer: Kontuzja Gaby była szokiem dla nas

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

Nie tak dawno temu, kierownictwo sportowe Bayernu oraz Campusu zdecydowało o przedłużeniu kontraktu z 20-letnim Gabrielem Marusicem.

Przypominamy zarazem, że defensor Bayernu II doznał poważnej kontuzji kolana kilka tygodni temu (zerwanie więzadła krzyżowego) i był zmuszony poddać się operacji. Jakby tego było mało, to jego kontrakt pierwotnie obowiązywał do końca czerwca 2023 roku.

Niemniej jednak Halil Altintop i spółka nie chcieli zostawiać Gabriela bez pomocy – w związku z tym utalentowany defensor otrzymał nowa umowę, która obowiązuje teraz do 2025 roku. Kierownictwo sportowe Campusu dało tym samym do zrozumienia, że nawet w trudnych sytuacjach, młodzi piłkarze mogą liczyć na FCB.

W rozmowie dla klubowych mediów swoje zdanie w tej sprawie wyraził szef akademii piłkarskiej FCB, czyli Jochen Sauer, który podkreślił, że kontuzja Marusica zszokowała wszystkich w Campusie.

− Kontuzja Gaby była szokiem dla nas wszystkich w Campusie. Nie zostawimy go jednak i pomożemy mu – powiedział szef Campusu.

− Poprzez przedłużenie kontraktu chcemy wysłać sygnał i wyrazić, że wspieramy naszych zawodników nawet w trudnych sytuacjach – podsumował Jochen Sauer.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...