DieRoten.pl

Sane: Zdecydowanie mogę się poprawić!

15.03.2022, 14:31:57
Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com

Do zakończenia sezonu 2021/22 pozostało jeszcze trochę czasu, ale już dziś można powiedzieć, że jednym z wyróżniających się piłkarzy od dłuższego czasu jest Leroy Sane.

Niemiec po trudnym początku w zespole „Die Roten”, wrócił na właściwe tory i obecnie jest jedną z kluczowych postaci. Na ten moment Niemiec może pochwalić się następującym dorobkiem w sezonie 2021/22 – w 36 spotkaniach strzelił 14 bramek oraz zanotował 15 asyst.

Nie tak dawno temu skrzydłowy FCB udzielił obszernego wywiadu, w którym odniósł się do kwestii związanych nie tylko z Bayernem, ale i swoją formą. Leroy Sane jest świadom, że wciąż ma wiele do poprawy i może stać się w przyszłości o wiele lepszym piłkarzem, niż ma to miejsce obecnie.

Poniżej znajdziecie pozostałe fragmenty wypowiedzi pomocnika bawarskiego klubu – wśród nich między innymi na temat współpracy z Flickiem i Nagelsmannem. Zachęcamy do lektury.

Leroy Sane na temat:

…strzelania bramek:

„…Wszystko się super rozwinęło. Ale szczerze, nie ma dla mnie znaczenia, czy to ja strzelam ważne bramki, czy ktoś inny. Liczy się zespół. Skupiam się całkowicie na grze, zawsze chcę dać dobry występ. To jest najważniejsza rzecz. Jestem po prostu zadowolony, gdy wygrywamy.”

…Flicka i Nagelsmanna:

„…To jedni z najlepszych trenerów, jakich mamy w Niemczech. Hansi działa w branży już od dłuższego czasu. Julian ma również duże doświadczenie, jak na tak młodego trenera. Staram się jak najlepiej przyswajać to, co nam przekazują, aby się doskonalić.”

…poprawy:

„…Czy mogę się poprawić? Zdecydowanie tak, nie ma co do tego wątpliwości! Jestem daleki od stwierdzenia, że nie nauczę się już niczego więcej. Z tego też się cieszę, bo uważam, że ważne jest, aby zawsze chcieć się rozwijać i doskonalić. Jest w nim jeszcze coś więcej.”

…tytułu „legendy Sane”:

„…To ładnie brzmi, ale to dopiero mój drugi rok w Bayernie i aby stać się legendą tego wielkiego klubu, muszę jeszcze wiele zrobić. Aby otrzymać to miano, trzeba konsekwentnie grać i zdobywać tytuły.”

…jakości Bundesligi:

„…Bayern jest obecnie jedynym klubem, który nadal uczestniczy w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku lat inne kluby Bundesligi pozostaną w rozgrywkach dłużej. Byłoby to lepsze dla Niemiec i Bundesligi.”

…porównań Bundesligi do Premier League:

„…Świetnie bawiłem się w Anglii, ale jestem też wielkim fanem Bundesligi! Kiedy widzę, jak tu grają, widzę, że w czołowych klubach jest też bardzo wysoka jakość indywidualna!”

źródło: Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)



15.03.2022 20:14
W ostatnim czasie zrobił olbrzymie postępy ale odnoszę wrażenie że to jeszcze nie wszystko na co go stać, wciąż może być lepszy!!
15.03.2022 14:59
Ciekawe czego ktoś się spodziewa zadając pytanie o porównywanie jakości miedzy BL, a PL. Jest to przepaść i nic nie wskazuje żeby to miało zmienić się w najbliższym czasie.