DieRoten.pl
Reklama

Sane i Kimmich od początku

fot. Ł. Skwiot/skwiot.pl
Reklama

Dziś wieczorem do akcji powracają piłkarze kadry narodowej Niemiec, gdzie obowiązki selekcjonera od niedawna pełni Julian Nagelsmann.

W ramach listopadowej przerwy reprezentacyjnej, podopieczni Juliana Nagelsmanna rozegrają w sumie trzy sparingi – na samym początku nasi sąsiedzi powalczą z Turcją, po czym czeka ich pojedynek z Austriakami.

Jeśli mowa o dzisiejszym starciu z Turkami, to odbędzie się ono dokładnie o 20:45 na Olympiastadion w Berlinie. Następnie we wtorek ekipa „Die Mannschaft” zagra na wyjeździe z Austrią (również o 20:45) na Ernst-Happel we Wiedniu.

Przypominamy zarazem, że powołanych na listopadowe zgrupowanie kadry Niemiec zostało pięciu graczy Bayernu, a będąc dokładniejszym mowa o takich zawodnikach jak Joshua Kimmich, Leon Goretzka, Leroy Sane, Serge Gnabry oraz Thomas Mueller.

Niemieckie media spekulują już na temat możliwej XI, jaką Nagelsmann pośle w bój. Oczekuje się, że spośród reprezentantów FCB, szansę gry od początku otrzymają wspomniani wyżej Kimmich oraz Sane.

Jak mogą zagrać Niemcy z Turcją?

Trapp - Tah, Suele, Ruediger, Henrichs - Kimmich, Guendogan - Havertz, Wirtz - Sane, Fuellkrug.

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...