DieRoten.pl

Sane czuje się bardzo dobrze w Bayernie

19.11.2023, 16:33:39
Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com

Od kilku tygodni, niemieckie media nieustannie spekulują o dalszej przyszłości Leroya Sane w zespole rekordowego mistrza Niemiec.

Obecna umowa skrzydłowego FCB jest ważna do końca czerwca 2025 roku i choć pojawia się wiele spekulacji na temat możliwego odejścia Leroya Sane, to większość źródeł jest przekonanych, że Niemiec zostanie w Monachium na znacznie dłużej.

Sytuacji pomocnika przyjrzał się ostatnio dziennikarz Kerry Hau z portalu „Sport1”. Jak się możemy dowiedzieć – mimo iż w tym roku nie zaplanowano żadnych konkretnych negocjacji między zawodnikiem a klubem, to zawodnik, agenci oraz FCB pozostają w bardzo dobrych relacjach.

27-latek czuję się bardzo doceniony w Bayernie – zwłaszcza ze strony Uliego Hoenessa oraz Thomasa Tuchela, który w dużej mierze odpowiada za jego eksplozję formy. Ponadto wbrew plotkom, Leroy nie prowadzi żadnych rozmów z innymi klubami w Europie.

− Chcę najpierw skoncentrować się na sezonie. Jednakże Bayern jest wyraźnie moim pierwszym portem, do którego chcemy zawinąć (…). To mój pierwszy punkt kontaktowy, bez dwóch zdań – powiedział ostatnio Sane.

Leroy wraz ze swoją rodziną czują się bardzo dobrze w Monachium, zaś Sane czerpie radość grając dla Bayernu. Zanim jednak skrzydłowy podejmie decyzje o swojej przyszłości, pragnie w pełni skupić się na obecnym sezonie i przenieść obecną formę na rundę wiosenną.

Niemiec posiada wielkie cele z monachijczykami, zaś jednym z głównych jest wygranie Ligi Mistrzów w 2024 roku. Odpadnięcie FCB z DFB Pokal już na etapie II rundy bardzo sfrustrowało zawodnika, który marzy również, aby rozegrać swój pierwszy finał na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (8)20.11.2023 09:04
@Kearney
Dotychczas rzeczywiście tak było jednakże w tym sezonie Leroy gra znakomicie. Czasem zdarza mu się stracić piłkę w głupi sposób, ale w przeciwieństwie do innych stara się ciągnąć grę. W jego ocenie nie można oczywiście zapominać jego poprzednich sezonów, ale ten zaczął wyśmienicie.
19.11.2023 22:36
Nie dziwota, chodzi jak złoto
19.11.2023 22:25
To nas cieszy. Niech jeszcze tylko podpisze kontrakt.
19.11.2023 20:43
Kibicuję już grubo ponad 20 lat. I nie jestem fanem tego piłkarza. Nie mogę patrzeć na jego mowę ciała gdy traci piłkę i durne decyzje przy piłce. I jak człapie po boisku gdy nie ma piłki... Pep Guardiola powiedział w jednym z wywiadów, że z tym piłkarzem jest coś nie tak. I miał rację. Nie widzę w nim też serca i oddania dla klubu. Chciałbym aby w klubie został Davies czy Coman. Sane i Gnabry to piłkarze bez historii każdy kibic szybko by o nich zapomniał.
19.11.2023 19:51
Większość to prasa wymyśla!!
19.11.2023 19:06
No i dobrze... Lecz musi wygrać Trofea bo może się zmienić sytuacja
19.11.2023 18:22
Myślę że Sane z małą podwyżka zostanie na kolejne sezony. W lecie dobrze by było znaleźć jelenia na Serga bo gość zarabia kokosy a pokazuje mizerię. Za jego pensje spokojnie da się załatwić 2 ofensywnych graczy nie gorszych niż on.
19.11.2023 16:53
Dojechał w końcu do Monachium po prawie 3 sezonach i szkoda jakby za ten ogromny kredyt zaufania w tym czasie ze strony klubu teraz miał zawinąć się.