DieRoten.pl
Reklama

Sane czuje się bardzo dobrze w Bayernie

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Od kilku tygodni, niemieckie media nieustannie spekulują o dalszej przyszłości Leroya Sane w zespole rekordowego mistrza Niemiec.

Obecna umowa skrzydłowego FCB jest ważna do końca czerwca 2025 roku i choć pojawia się wiele spekulacji na temat możliwego odejścia Leroya Sane, to większość źródeł jest przekonanych, że Niemiec zostanie w Monachium na znacznie dłużej.

Sytuacji pomocnika przyjrzał się ostatnio dziennikarz Kerry Hau z portalu „Sport1”. Jak się możemy dowiedzieć – mimo iż w tym roku nie zaplanowano żadnych konkretnych negocjacji między zawodnikiem a klubem, to zawodnik, agenci oraz FCB pozostają w bardzo dobrych relacjach.

27-latek czuję się bardzo doceniony w Bayernie – zwłaszcza ze strony Uliego Hoenessa oraz Thomasa Tuchela, który w dużej mierze odpowiada za jego eksplozję formy. Ponadto wbrew plotkom, Leroy nie prowadzi żadnych rozmów z innymi klubami w Europie.

− Chcę najpierw skoncentrować się na sezonie. Jednakże Bayern jest wyraźnie moim pierwszym portem, do którego chcemy zawinąć (…). To mój pierwszy punkt kontaktowy, bez dwóch zdań – powiedział ostatnio Sane.

Leroy wraz ze swoją rodziną czują się bardzo dobrze w Monachium, zaś Sane czerpie radość grając dla Bayernu. Zanim jednak skrzydłowy podejmie decyzje o swojej przyszłości, pragnie w pełni skupić się na obecnym sezonie i przenieść obecną formę na rundę wiosenną.

Niemiec posiada wielkie cele z monachijczykami, zaś jednym z głównych jest wygranie Ligi Mistrzów w 2024 roku. Odpadnięcie FCB z DFB Pokal już na etapie II rundy bardzo sfrustrowało zawodnika, który marzy również, aby rozegrać swój pierwszy finał na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...