DieRoten.pl

Rummenigge: Jesteśmy gotowi na zmianę warty w zarządzie

03.12.2018, 09:46:52
FotoOlimpik

Od kilku tygodni jednym z głównych tematów związanych z Bayernem Monachium, który jest poruszany w niemieckich mediach jest przyszłość Hoenessa i Rummenigge.

Zgodnie z tradycją i w tym roku zawodnicy rekordowego mistrza Niemiec oraz członkowie zarządu odwiedzili przeróżne fankluby Bayernu rozsiane w różnych zakątkach Niemiec i nie tylko. Dla przykładu Karl-Heinz Rummenigge odwiedził Feldthurns na południowym Tyrolu.

Prezes FCB podczas swojego przemówienia poruszył kilka istotnych tematów związanych z klubem. Sporą cześć rozmowy poświęcono przede wszystkim zmianom jakie mają zajść w zarządzie „Gwiazdy Południa”. Rummenigge odniósł się do swojej przyszłości i osoby Kahna.

Będę rozmawiał z moją żoną. Obiecałem jej, że poświęcę więcej czasu naszej rodzinie. Nigdy nie myślałem o posadzie prezydenta. Z łatwością w moim domu mogą wyrazić sprzeciw wobec tej idei – powiedział Rummenigge.

− Zdajemy sobie sprawę z naszego wieku i z tego, że musimy przygotować zmianę warty w zarządzie. Jesteśmy na to gotowi. Oli Kahn bez wątpienia jest odpowiednią osobą do tego. Na ten moment nie możemy jednak powiedzieć, że z pewnością jest gotowy na to – mówił dalej.

Popularny „Kalle” wypowiedział się jeszcze na temat kryzysu i dołku w jakim znaleźli się piłkarze „Dumy Bawarii”. Niemiec jest przekonany, że klub ma najgorszy okres za sobą i teraz będzie już tylko lepiej.

− Znajdowaliśmy się w kryzysie, który jest już za nami. W sobotę zagraliśmy ponownie piłkę, do jakiej przyzwyczaił nas Bayern. Mieliśmy sporo posiadania, ale musimy lepiej wykorzystywać nasze szanse. To wszystko nadejdzie, czuję to. Pewność i zaufanie jest na swoim miejscu – podsumował „Kalle”.

źródło: AZ / Bild / Twitter
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama03.12.2018 20:16
Chyba już czas najwyższy by nastąpiła zmiana warty, trzeba świeżego spojrzenia na zespół.
03.12.2018 18:22
Mile słowa. Chyba sami czuja że ich czas mija.
03.12.2018 14:21
Z całym szacunkiem dla Uliego, ale jest do zmiany, a Karl powinien jeszcze zostać, bo ma na pewno inne myślenie :) FCBM!
03.12.2018 10:47
Problem w tym, że teraz musimy mieć trenera który zbuduje nowy Bayern a nie będzie to łatwe zadanie.
03.12.2018 10:22
Myślę że w końcu była stanowcza reakcja zarządu, stąd poprawa gry i trochę nastrojów. Ale nie jest tajemnicą, że piłkarze nie będą umierać za Kovaca więc prędzej czy później zmiana trenera pewnie nastąpi.

reklama