DieRoten.pl

Rummenigge: Flick stworzy zespół, który ciężko będzie pokonać

13.10.2021, 00:14:38
FotoOlimpik

Druga w tym sezonie przerwa reprezentacyjna dobiegła już końca. Niemalże wszyscy piłkarze Bayernu mogą mówić o bardzo udanych spotkaniach swoich reprezentacji.

W szczególności niemiecka reprezentacja narodowa może mieć powody do zadowolenia, albowiem ostatnie dwa zwycięstwa nad Rumunią i Macedonią Północną zapewniły naszym sąsiadom zza Odry pewny awans na mistrzostwa Świata w 2022 roku.

Ostatnio w jednym z wywiadów na temat pracy Hansiego Flicka w ekipie „Die Mannschaft” wypowiedział się były prezes bawarskiego klubu, czyli Karl-Heinz Rummenigge. Niemiec jest przekonany, że 56-latek stworzy zespół, który ciężko będzie pokonać.

− Moim zdaniem to ważne, że wszystko zaczęło się od trzech pewnych zwycięstw. Mogli na tym budować. Hansiemu zapewniło to poczucie spokoju, a drużynie dodało to pewności siebie – powiedział Rummenigge.

− Ponadto zespół rozumie dobrze to, czego się od nich oczekuje. Jestem przekonany, że z ambicją Hansiego, stworzy on drużynę, którą ciężko będzie pokonać – podsumował Karl-Heinz Rummenigge.

Warto wspomnieć, że w dotychczasowych pięciu meczach jako selekcjoner Niemiec, Hansi Flick poprowadził zespół do kompletu zwycięstw przy robiącym wrażenie dorobku bramkowym 18:1 (cztery czyste konta).

źródło: TZ

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (4)

reklama13.10.2021 18:42
Mundial zweryfikuje siłę tej ekipy
13.10.2021 10:31
Też tak myślę. Stawiam ich w roli wielkich faworytów w przyszłorocznych mistrzostwach Świata!!
13.10.2021 07:03
Zarówno w DFB jak i Bayernie Flick zbudował mocne podstawy, nawet teraz po jego odejściu te solidne fundamenty są gwarancją jakości na lata
13.10.2021 00:42
Wiadomo, skoro gra w niej tylu zawodników Bayernu to inaczej być nie może. Flick mając tyle czasu na przygotowanie drużyny do turnieju wyciągnie z niej wszystko co najlepsze.