DieRoten.pl

Ruediger: Odoi największym talentem jaki posiada Chelsea

13.01.2019, 18:31:51
DieRoten.pl

Choć od pierwszej publikacji łączącej Calluma Hudsona-Odoi'a z Bayernem Monachium minęło już sporo czasu, to wciąż nie możemy być niczego pewni na 100 procent.

Jeszcze nie tak dawno temu byliśmy informowani, że Chelsea przystała na czwartą ofertę Bayernu w wysokości 35 milionów funtów, ale póki co nic nie zostało jeszcze potwierdzone. Wciąż pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie...

Na temat 18-letniego Anglika w ostatnim czasie wypowiedziało się kilka osób związanych z klubem ze stolicy Anglii. Mowa nie tylko o trenerze londyńczyków, ale i także poszczególnych zawodnikach. Ostatni z nich – Antonio Ruediger – przyznał wprost, że Odoi jest największym talentem w szeregach CFC.

– Callum Hudson-Odoi to największy talent jaki posiada Chelsea. W wieku 18 lat nie każdy jest gotowy na Premier League. Bundesliga jest dobra dla rozwoju młodych piłkarzy. To dobra opcja – powiedział niemiecki stoper.

Wczorajszego wieczoru "The Blues" w pojedynku ligowym mierzyli się na własnym podwórku z ekipą Newcastle United. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Chelsea 2:1. Callum nie otrzymał szansy gry od początku, ale zameldował się na murawie na ostatnie dziewięć minut spotkania.

Pozostając jeszcze przy temacie młodego skrzydłowego warto także wspomnieć o najnowszych doniesieniach wprost z "Daily Mail". Jeśli wierzyć tym informacjom, to Bayern miał przystać na warunki londyńczyków, że to oni będą mieli pierwszeństwo do transferu, jeśli monachijczycy zdecydują się sprzedaż Odoi'a w przyszłości.

O wszelkich sprawach związanych z 18-latkiem będziemy Was informować na bieżąco. Miejmy nadzieję, że już wkrótce wszystko się wyjaśni, albowiem saga transferowa związana z CHO ciągnie się już zbyt długo...

źródło: BT Sport / Daily Mail

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)14.01.2019 17:35
Czekamy. Bayern potrzebuje świeżej jakości na skrzydłach.
13.01.2019 18:51
Ja jestem pewny że ten gracz na pewno trafi do nas, pytanie tylko kiedy? stawiam że w lecie ale wszystko dzieje się tak szybko że trudno cokolwiek powiedzieć.