DieRoten.pl

W najbliższy poniedziałek w szwajcarskim Nyonie odbędzie się losowanie par 1/8 finału Ligi Mistrzów. Bayern jako zespół, który zakończył fazę grupową na drugim miejscu zagra z kimś z pierwszego miejsca.

reklama

Zawodnicy Bayernu podobnie zresztą jak dyrektor sportowy – Hasan Salihamidzic – nie mają swojego wymarzonego rywala. Wszyscy zgodnie przyznają, że niezależnie z kim przyjdzie im zagrać w 1/8, to celem będzie oczywiście awans do ćwierćfinału.

Jeśli spojrzysz na to kto jest na pierwszym a kto na drugim miejscu, to naprawdę nie będzie to miało żadnego znaczenia kogo wylosujemy. W ćwierćfinałach nie ma już łatwych rywali – powiedział Hasan Salihamidzic.

− Wiele dobrych zespołów zakończyło w tej edycji zmagania na drugiej pozycji. Nie możemy życzyć sobie kogo chcemy – dodał z kolei Sven Ulreich.

Bayern pokonał wczoraj Paris Saint-Germain 3:1 i zrewanżował się tym samym za pierwszą porażkę 3:0 w Paryżu. Swojego zadowolenia z faktu zwycięstwa z tak wymagającym rywalem nie krył Sebastian Rudy, który wskazał ponadto, że drugie miejsce w tabeli nie jest niczym złym.

Mieliśmy coś do udowodniania po klęsce w Paryżu. Wierzyliśmy, że wysokie zwycięstwo jest możliwe, zwłaszcza kiedy było już 2:0. Po bramce paryżan na 2:1 było już ciężej – wyjawił Sebastian Rudy.

− Zwycięstwo było dla nas dobrym znakiem. Moim zdaniem to, że zakończyliśmy zmagania w grupie na drugim miejscu wcale nie jest złe – zakończył Sebastian Rudy.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (8)

reklama07.12.2017 08:48
drugie miejsce zawsze jest złe bo można trafić na Barce,City a z pierwszej pozycji często na ogórków typu Basel
07.12.2017 00:08
Bez zmiany polityki finansowej liga niemiecka zawsze będzie słaba. Takich klubów jak bvb, Schalke, lipsk nie będzie stać na utrzymanie klasowych zawodników. Lipsk nawet nie może obecnie grać pod swoją nazwą. Liga angielska to obecnie sztuczne twory typu Chelsea, City. W lidzę hiszpańskiej jest 2 gigantów którzy praktycznie co rok walczą o mistrzostwo żadna liga nie może pochwalić się dwoma tak silnymi klubami w jednej lidzę.
06.12.2017 23:09
Zdobyliśmy tyle samo pkt co PSG, w dwumeczu było 4-3 dla nich. Szkoda że w Paryżu raczej nikt nie myślał o piłce tylko to co się działo wew klubu. Wczoraj pokazaliśmy że nadal jesteśmy groźni dlatego możemy patrzeć w przód z podniesioną głową.
06.12.2017 22:21
No to panie Rudy siedzenie na ławce w Bayernie nie jest złe
06.12.2017 21:02
Nie jest złe aczkolwiek rok temu także przegraliśmy rywalizację z topową drużyną o pierwsze miejsce (Atletico), więc tym razem wymagaliśmy jednak nieco więcej. Można jednak to usprawiedliwić w jakimś stopniu ze względu na Carlo.
06.12.2017 20:03
Ja też uważam że to drugie miejsce nie jest takie złe, chcą wygrać ligę mistrzów trzeba po prostu wygrać z każdym i tyle!! Ja chciałbym trafić na Manchester United.
06.12.2017 20:02
Bayern powinien zawsze mierzyć w 1
06.12.2017 19:59
Rudy Ty się za grę weź, bo na razie jesteś jednym z najsłabszych ogniw w naszym zespole a nie roztrząsaj które miejsce jest dobre.

reklama