DieRoten.pl
Reklama

Rolfes: Nie obawiamy się, że stracimy Wirtza na rzecz Bayernu

fot.
Reklama

W rozgrywkach niemieckiej pierwszej Bundesligi można wymienić wielu niezwykle utalentowanych i młodych piłkarzy, którzy mają przed sobą wielką przyszłość.

Jednym z takich zawodników jest Florian Wirtz, który od miesięcy robi wielką furorę swoimi świetnymi występami. Wystarczy podkreślić, że 18-latek w samej tylko Bundeslidze ma już w tym sezonie 4 bramki oraz 6 asyst w zaledwie 8 występach.

Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że młody pomocnik budzi coraz większe zainteresowanie w całej Europie, zaś jednym z głównych kierunków jego kariery w przyszłości ma być Bayern. Mimo wszystko, jak podkreślił Simon Rolfes z Bayeru 04, nikt w klubie nie obawia się, że Niemiec przedwcześnie opuści Leverkusen na rzecz FCB.

− Nie, nie obawiamy się. Wszyscy możemy spać spokojnie dzięki zapisom w umowie. Teraz powinniśmy się cieszyć z tego, jak Flo gra w piłkę. Nie musimy spekulować, dokąd pójdzie – powiedział Rolfes.

− Ma tu doskonałe warunki. Dziennikarze powinni skupić się na czymś innym, a mianowicie na tym, jak gra w piłkę – podsumował dyrektor sportowy Bayer 04.

Choć latem 2022 roku transfer młodego pomocnika jest niemalże nierealny, to liczne źródła utrzymują, że Bayern postara się pozyskać Floriana Wirtza w letnim okienku transferowym w 2023 roku.

Źródło: Bild TV
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...