Robben wraca do treningu!

Fani Bayernu Monachium i cały zespół mają smutne nastroje po wczorajszym meczu w Kolonii. Podopieczni Louisa van Gaala do przerwy prowadzili 2:0, by po przerwie dać sobie strzelić trzy bramki i przegrać spotkanie 2:3.

Jedynym pozytywnym aspektem tego weekendu jest powrót na boisko Francka Ribery'ego oraz powrót Arjena Robbena do treningów.

27-latek zakończył swoją sesje treningową w niedzielę rano, trenował intensywnie aby jutro móc wznowić treningi wspólnie z drużyną.

Robben nie trenował z powodu przeziębienia jakie towarzyszyło mu jeszcze przed sptokanie z Alemanią w Pucharze Niemiec.

Jeżeli nic nadzwyczajnego się nie wydarzy to w sobotnim spotkaniu na Allianz-Arena powinniśmy zobaczyć na boisku od pierwszych minut duet Robbery.