DieRoten.pl

Ribery pracuje nad formą

06.06.2017, 09:28:16
Ł. Skwiot

Doświadczeni zawodnicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że mijające lata wpływają na formę i jakość gry samych piłkarzy. Z tego samego założenia wyszedł Franck Ribery, która zamiast długich wakacji już teraz rozpoczął przygotowania do nowego sezonu.

34-letnia gwiazda Bayernu Monachium pojawiła się w niedzielę w ośrodku treningowym Bawarczyków przy Saebener Strasse. Francuz skupił się na treningu siłowym, mieszając przy tym między innymi pompki, przysiady czy też ćwiczenia wzmacniające górne partie ciała. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż przygotowania do nowej kampanii rozpoczną się dopiero 1. lipca.

Szczegółową relację z zajęć, zakończonych pobytem w saunie rozgrzanej do 95 st Celsjusza, można zobaczyć na portalu społecznościowym Ribery'ego. Franckowi we wczorajszych zajęciach towarzyszyła rodzina, którą zabrał ze sobą na Saebener Strasse.

źródło: www.bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)06.06.2017 17:37
Dobra wiadomość! ;)
06.06.2017 15:01
Nie wiem czy to akurat dobry pomysł? wiem że Ribery jest ambitny ale musi też pamiętać o wieku, może lepiej gdyby teraz dobrze wypoczął i zaczął przygotowania z całym zespołem?
06.06.2017 11:58
Taka moda teraz najpierw Arjen z rodziną trenował w centrum treningowym teraz Frąk fajne to ;) widać jak progesjonalni to zawodnicy