DieRoten.pl
Reklama

Rech: Jesteśmy dumne z Kett i Sehitler

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Ostatnio poznaliśmy wszystkich męskich i żeńskich laureatów medali imienia Fritza Waltera w niemieckiej piłce.

Tym razem w przypadku nagród dla piłkarek, wyróżnione zostały dwie monachijki – Franziska Kett oraz Alara Sehitler, które zdobyły złote medale w kategoriach U-19 oraz U-17.

Na łamach oficjalnej strony bawarskiego klubu „FCB.de”, na temat sukcesu obu zawodniczek FCB Frauen wypowiedziała się menadżerka bawarskiego klubu, czyli Bianca Rech, która wraz z całym Bayernem jest niezmiernie dumna z sukcesu piłkarek.

− Jesteśmy bardzo dumni z nagrody dla naszych zawodniczek. Franzi bardzo się rozwinęła w ciągu ostatnich kilku lat i udowodniła, jak duży ma potencjał, zwłaszcza w swoich występach w sezonie 22/23 – powiedziała Rech.

− Alara, w wieku 16 lat, jest już na bardzo zaawansowanym etapie rozwoju i w pierwszych tygodniach w Bayernie pokazała swoją jakość. Będziemy się z nią dobrze bawić – dodał.

− Obie zawodniczki zasługują na wielkie podziękowania od swoich macierzystych klubów, SpVgg Gruen-Weiss Deggendorf i FV Ravensburg, które również odegrały ważną rolę w ich szkoleniu – podsumowała Bianca Rech.

Jeśli mowa o medalach imienia Fritza Waltera dla zawodników, w tym roku nie wyróżniono żadnego z utalentowanych piłkarzy Bayernu Monachium.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...