DieRoten.pl
Reklama

Reakcje: Pierwszy mecz - pierwszy tutuł

fot.
Reklama

Bayern Monachium zwyciężył RB Lipsk i tym samym sięgnął po Superpuchar Niemiec. Bawarczycy po meczu podkreślali, że są zadowoleni szczególnie z pierwszej połowy, którą zwyciężyli pewnie 3:0.

- Byłem bardzo zadowolony z pierwszej połowy. Mieliśmy dobre momenty z piłką oraz bez niej i zasłużenie prowadziliśmy. W drugiej połowie było widać, że trenowaliśmy tylko przez 10 dni. To było jednak zasłużone zwycięstwo w ekscytującym meczu, co dla kibiców jest dobre. Chcieliśmy coś udowodnić. Przystępujemy do sezony z dobrym uczucie - powiedział Julian Nagelsmann.

Dobrą postawę zespołu w przed przerwą podkreślał również Serge Gnabry.

- Koniec końców jesteśmy szczęśliwi, że zdobyliśmy trofeum i rozpoczęliśmy w ten sposób nowy sezon. To zawsze pozytywne. Pierwsza połowa była wybitna. Nie pozwoliliśmy im na nic. W drugiej Lipsk strzelił bramkę, co dodało im trochę skrzydeł. W końcówce nie możemy dopuszczać, aby rywal się tak zbliżył, ale teraz to nie ma znaczenia - wygraliśmy. Wyznaczyliśmy cele na ten sezon. Chcemy obronić tytuł mistrzowski, zwyciężyć w Pucharze Niemiec oraz zajść jak najdalej w Lidze Mistrzów - powiedział reprezentant Niemiec.

Swoją przygodę z Bayernem w dobrym stylu zaczął Sadio Mane, który zdobył jedną z bramek.

- Jestem naprawdę, naprawdę szczęśliwy z wygrania pierwszego trofeum z Bayernem. Pierwszy mecz, pierwszy tytuł - nie mogę narzekać. Nie mogę doczekać się kolejnych trofeów - powiedział Senegalczyk.

Źródło: fcbayern.com
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...