DieRoten.pl

Reakcje: Nie chcemy oddawać lidera

14.04.2019, 20:16:09
FotoOlimpik

W ostatnim meczu 29. kolejki Bundesligi drużyna prowadzona przez Niko Kovaca rozegrała swoje szesnaste oficjalne spotkanie w 2019 roku. Tym razem monachijczycy mierzyli się na wyjeździe z Fortuną Duesseldorf.

reklama

Podobnie jak przed tygodniem monachijczycy zagrali perfekcyjnie i pokonali swoich rywali z Nadrenii Północnej-Westfalii 4:1. Bramki dla Bayernu zdobywali kolejno Kingsley Coman (dwukrotnie), Serge Gnabry oraz Leon Goretzka. Po meczu tradycyjnie na pytania dziennikarzy odpowiadał nie tylko trener, ale i poszczególni zawodnicy.

Niko Kovac:

− Byliśmy poważni przez pełne 90 minut, nie dopuściliśmy ich do zbyt wielu okazji, to zasłużony wynik i zwycięstwo. Drużyna wykonała świetną pracę, jesteśmy ponownie liderami i nie chcemy tego oddawać.

Thomas Mueller:

− Byliśmy w pogotowiu od samego początku. Próbowaliśmy wszystkiego i zaliczyliśmy dobry start. Oczekiwano od nas, że wygramy i dokonaliśmy tego. Słowa uznania dla zespołu, jesteśmy zadowoleni. Mieliśmy tydzień na cieszenie się wygraną nad Dortmundem, ale to niebezpieczne, jeśli spoczniesz na laurach. Dzisiejszy mecz był bardzo dobrą odpowiedzią na to. Musimy dalej robić swoje i kontynuować walkę.

Friedhelm Funkel:

− Trzeba to przyznać, że nie mieliśmy dziś szans. Bayern pokazał się z bardzo mocnej i skoncentrowanej strony. W dodatku zdobyli szybkie dwie bramki. Nie jest wtedy łatwo wrócić do gry. Chłopcy próbowali, ale nie mieliśmy szans. To wciąż świetny dzień. Uniknęliśmy już spadku, to fantastyczne, więc nie chcę dziś winić chłopaków.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama15.04.2019 09:05
Szkoda, że Davies i Sanches nie dostali szans
15.04.2019 08:10
Skoro nie chcemy oddawać lidera to trzeba wygrać nastepne 5 spotkań
14.04.2019 22:21
Brawo za dzisiejszą grę! Oby tak do końca sezonu.
14.04.2019 21:25
Pewne i zasłużone zwycięstwo:)

reklama