DieRoten.pl
REKLAMA


RB Lipsk - FCB Bayern: Oceń zawodników

fot. DieRoten.pl

Bayern Monachium w świetnym stylu odwrócił losy spotkania i pokonał wczoraj RB Lipsk aż 5-1! To był kolejny pokaz siły drużyny Vincenta Kompany'ego, która ma na swoim koncie już 71 bramek w lidze!

Bawarczycy w pierwszej połowie nie grali na miarę swoich możliwości i przegrywali 0-1, ale w drugiej części wszystko się odwróciło. Najpierw wyrównał Serga Gnabry w 50. minucie, a 17 minut później “Die Roten” wyprowadził na prowadzenie Harry Kane.

REKLAMA

W ostatnich dziesięciu minutach meczu goście dołożyli jeszcze 3 bramki i ostatecznie mogli cieszyć się z wysokie zwycięstwo przeciwko czołowej drużynie Bundesligi.

Zapraszamy do wystawienia ocen za wczorajszy mecz. Przypominamy, że oceniamy w “nemieckiej” skali 1-6, gdzie 1 to występ klasy światowej, a 6 - występ poniżej krytyki.

Wystaw oceny za spotkanie z Lipskiem.


REKLAMA
Źródło: Własne
admin

Komentarze

REKLAMA
Trwa wczytywanie komentarzy...