DieRoten.pl
Reklama

Rangnick komentuje plotki związane z Wernerem i FCB

fot. FotoOlimpik
Reklama

Wśród zawodników znajdujących się na celowniku bawarskiego klubu i branych pod uwagę jako elementy wymiany pokoleniowej, możemy wyróżnić kilku piłkarzy grających w niemieckiej Bundeslidze.

Prym wśród nich wiedzie Timo Werner, czyli najlepszy strzelec ekipy RB Lipsk. Młody napastnik od wielu miesięcy jest łączony z transferem do Bayernu. Co więcej zarówno osoby związane z RBL, jak i FCB nie ukrywają i mówią wprost o możliwym transferze.

Ostatnio głos w sprawie swojego zawodnika zabrał trener "Byków", czyli Ralf Rangnick. 60-letni Niemiec powiedział wprost, że jeśli mistrzowie Niemiec rzeczywiście będą chcieli pozyskać Wernera, to Lipskowi ciężko będzie zatrzymać 22-latka na dłużej.

– Jeśli Bayern będzie poważny, to ciężko będzie zatrzymać go w naszym klubie. Jednakże Bayern często gra jednym napastnikiem, więc wyobrażam sobie, że Timo zostaje z nami na kolejne 2 czy 3 lata – powiedział trener "Byków".

Warto też wspomnieć o wypowiedzi innego zawodnika RB Lipsk – Yussufa Poulsena – sprzed kilku dni. 24-letni Duńczyk w rozmowie dla "Sport1" przyznał, że Werner sami musi zdecydować co będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem na przyszłość.

On musi sam zdecydować czy jest to już dla niego odpowiedni czas czy też nie. Kiedy znajdziesz się w takiej sytuacji jak Timo, który gra dobrze przez kilka lat i chce Cię ktoś wielki, to zaczynasz się zastanawiać podsumował Poulsen.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...