DieRoten.pl

Rangnick komentuje plotki związane z Wernerem i FCB

20.01.2019, 12:24:52
FotoOlimpik

Wśród zawodników znajdujących się na celowniku bawarskiego klubu i branych pod uwagę jako elementy wymiany pokoleniowej, możemy wyróżnić kilku piłkarzy grających w niemieckiej Bundeslidze.

Prym wśród nich wiedzie Timo Werner, czyli najlepszy strzelec ekipy RB Lipsk. Młody napastnik od wielu miesięcy jest łączony z transferem do Bayernu. Co więcej zarówno osoby związane z RBL, jak i FCB nie ukrywają i mówią wprost o możliwym transferze.

Ostatnio głos w sprawie swojego zawodnika zabrał trener "Byków", czyli Ralf Rangnick. 60-letni Niemiec powiedział wprost, że jeśli mistrzowie Niemiec rzeczywiście będą chcieli pozyskać Wernera, to Lipskowi ciężko będzie zatrzymać 22-latka na dłużej.

– Jeśli Bayern będzie poważny, to ciężko będzie zatrzymać go w naszym klubie. Jednakże Bayern często gra jednym napastnikiem, więc wyobrażam sobie, że Timo zostaje z nami na kolejne 2 czy 3 lata – powiedział trener "Byków".

Warto też wspomnieć o wypowiedzi innego zawodnika RB Lipsk – Yussufa Poulsena – sprzed kilku dni. 24-letni Duńczyk w rozmowie dla "Sport1" przyznał, że Werner sami musi zdecydować co będzie dla niego najlepszym rozwiązaniem na przyszłość.

On musi sam zdecydować czy jest to już dla niego odpowiedni czas czy też nie. Kiedy znajdziesz się w takiej sytuacji jak Timo, który gra dobrze przez kilka lat i chce Cię ktoś wielki, to zaczynasz się zastanawiać podsumował Poulsen.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (10)21.01.2019 18:10
odejdzie pewnie tego lata, żeby RB mogło skasować... sami powiedzieli, że albo przedłuży kontrakt albo transfer bo nie pozwolą sobie, żeby za rok odszedł za free.
mam nadzieję, że go zobaczę od nowego sezonu w naszych barwach. wydaje mi się, że ok. 50 mln i będzie OK... chyba, że trzeba będzie się licytować z jakimiś szaleńcami z Anglii albo Realem czy Barcą.
20.01.2019 22:34
On już zdecydował że jego kolejnym klubem będzie właśnie Bayern, przynajmniej ja to tak odczytałem, pytanie tylko kiedy?
20.01.2019 22:09
W RB już się bardziej nie rozwinie, musi stamtąd odejść. Pytanie tylko gdzie odejdzie.
20.01.2019 20:13
Pamiętajcie o Kloopie bo jest fanem Wernera
20.01.2019 17:28
2,3 lata w RB? Szczerze wątpię. Jest za dobry żeby gnić w tym klubie jeszcze tyle czasu. Wątpię też w to, że Bayern go kupi. My gramy jednym napastnikiem, a obecnie mamy jednego z najlepszych. Potrzebujemy kogoś mocnego na skrzydła.
20.01.2019 15:11
Niemożliwe żeby został w Lipsku jeszcze 2-3 lata.
20.01.2019 14:42
A ja wiąże z nim ogromne nadzieję. Według mnie jest dobrym, przyszłościowym, a przede wszystkim wszechstronnym zawodnikiem. Jeśli nie trafi do nas najbliższego lata to nastąpi to przyszłego na zasadzie wolnego transferu. Tak myślę :)
20.01.2019 14:38
Co pokazał w meczu na szczycie z żółtkami ? No nic, jeszcze wiele mu brakuje
20.01.2019 13:53
w 2020 kończy mu się kontrakt chyba?
20.01.2019 12:55
Nie chce się powtarzać, ale w żaden sposób Werner nie przekonuje mnie swoją grą już nawet nie chodzi o strzelanie goli gdzie ani w LE nic nie pokazał i daleko nie szukać wczoraj z Borussią nie było u niego w grze czegoś takiego by powiedzieć "chłopak ma talent" po prostu nie widać nawet tej iskry w jego grze by powiedzieć, że to piłkarz na miarę FC Bayern miał parę fajnych meczy szczególnie z ogórami Bundesligi, ale mnie to nie przekonuje. Nie oczekuje drugiego Lewandowskiego w Bayernie bo wątpię by zarząd drugi raz miał okazję zrobić taki interes, ale liczyć, że przyjdzie do nas Werner i jego talent plus umiejętności wystrzelą pod samo "niebo" to nie jest zbyt rozsądne chyba, że przyszedł by na zasadzie wolnego transferu tylko czy zarząd RB mógłby być głupi aż do tego stopnia.