DieRoten.pl
Reklama

Przypominamy o sondzie: Kto powinien wzmocnić atak latem?

fot. skwiot.pl
Reklama

Przypominamy Wam i raz jeszcze zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest wzmocnienie środka ataku Bayernu latem 2023 roku.

Do tej pory w ankiecie wzięło udział 42 użytkowników. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za dotychczasowe głosy i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Kto powinien wzmocnić atak latem?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej stronie ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!

Temat poszukiwań nowego snajpera przez monachijczyków jest wałkowany już od dłuższego czasu. Przypominamy, że do tej pory z ekipą rekordowego mistrza Niemiec łączyło się takich graczy jak chociażby Harry Kane z Tottenhamu czy też Marcus Thuram z Borussii M'Gladbach.

Przechodząc już do wstępnych wyników – 36% głosujących jest zdania, że FCB powinno ściągnąć wspomnianego wyżej Kane'a, z kolei 24% użytkowników opowiedziało się za kandydaturą Choupo-Goatinga.

Zachęcamy raz jeszcze do aktywnego udziału! W najbliższym czasie przeprowadzimy z kolei ankietę odnośnie rozpoczynającego się mundialu.

Źródło: DieRotenPL
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...