DieRoten.pl

Przypominamy o głosowaniu w sondzie

10.11.2017, 19:08:11
Własne

Przypominamy wam i raz jeszcze zapraszamy was do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest zakup nowego napastnika w zimowym okienku transferowym.

Do tej pory w ankiecie naszego serwisu udział wzięło łącznie 67 użytkowników! Za co jesteśmy wam bardzo wdzięczni i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Kogo powinien Bayern kupić jako 2 napastnika?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom ukaże się sonda, w której możemy oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do oddawania głosów.

Jak na razie w głosowaniu na wymarzonego kandydata w roli nowego napastnika i zmiennika dla Roberta Lewandowskiego prowadzi były już napastnik Kolonii – Anthony Modeste. Za 29-letnim snajperem Tianjin Quanjian opowiedziało się jak na razie 16% głosujących.

Jak można było się spodziewać ze względu na długą listę zawodników, głosowanie jest bardzo wyrównane, jednakże drugim najczęściej wybieranym zawodnikiem jest doskonale nam znany z poprzednich lat Mario Gomez.

Blisko 13% głosujących użytkowników serwisu „Die Roten” wybrała Mario Gomeza jako wymarzonego drugiego napastnika w Bayernie Monachium. Niemiec miał już okazję grać dla FCB w latach 2009-2013 i była to naprawdę udana przygoda.

Z kolei po 10% głosów otrzymał zarówno 31-letni Edin Dżeko z AS Romy oraz 31-letni Oliver Giroud z londyńskiego Arsenalu.

Serdecznie dziękujemy za oddane głosy, zaś użytkowników, którzy nie oddali jeszcze swoich głosów, raz jeszcze zapraszamy do udziału. Głosowanie potrwa jeszcze kilka dni, po czym zajmiemy się innym tematem.

 

źródło: DieRoten.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)11.11.2017 17:28
Gomez się wypowiadał, że nie zamierza wracać do Monachium jako rezerwowy, więc wątpię że ten transfer będzie miał miejsce :) Co do reszty:
Modeste - w porządku gość, typowa silna "9", pytanie tylko czy w tych chinach się nie zapuścił.
Giroud - jak dla mnei idealny zmiennik, solidny napastnik. Przeszkodą może tutaj być cena jak i zarobki (wiemy jak zarabiają w Anglii...)
Dzeko - przeżywa drugą młodość w Romie i mówił że jest tam szczęśliwy, nie wiem czy będzie chciał zamienić podstawową "11" na ławkę... wątpię.

Ode mnie propozycje:
1. Griezmann - solidny napastnik, zagra na "9" jak i na skrzydle i na "10", wykazuje chęc odejścia z Madrytu, ale niestety to nie rezerwowy.
2. Benzema - niechciany w Realu, solidny choć ostatnio bez formy, ale może u nas by wypalił?
3. Icardi - typowy najemnik więc głównym problemem będzie €€€€ :)

Jak dla mnie i tak Giroud byłby dobrym zmiennikiem na sezon-dwa.
11.11.2017 13:06
Mogę się założyć że żaden z tej listy nie trafi do Bayernu.