DieRoten.pl

Przypominamy wam i raz jeszcze zapraszamy was do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest osoba Kingsley'a Comana i jego przyszłość w Bayernie Monachium.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Do tej pory w ankiecie naszego serwisu udział wzięło łącznie 46 użytkowników, za co jesteśmy wam bardzo wdzięczni i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Czy warto wykupywać Comana z Juventusu?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom ukaże się sonda, w której możemy oddać swój glos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do oddawania głosów.

Obecnie większość z was jest przekonany, że Bayern powinien wykupić Comana z Juventusu Turyn – blisko 21% z was uważa, że Francuz to przyszłość Bayernu, 24% z kolei nie wróży skrzydłowemu zbyt wielkiej przyszłości w FCB, podczas gdy 30% jest zdania, iż za takie pieniądze (21 mln euro) warto wykupić Comana.

Ogółem negatywnie nastawionych na definitywny transfer Comana jest ponad 17% z was. Jeden z was zasugerował ponadto, że jest gotów zastąpić Francuza – prosimy zatem o CV – prześlemy je Uliemu Hoenessowi :)

Sternikom bawarskiego zespołu powoli kończy się czas – licząc dzisiejszy dzień Bayern ma jeszcze 9 dni na podjęcie decyzji o tym czy wykupi zawodnika czy też nie.

 

źródło: DieRoten.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama25.04.2017 10:45
22.04.2017 10:10
Ja zagłosowałem że powinien zostać i zdania nie zmieniam:)
22.04.2017 08:43
Dzięki, powodzenia przy rozwoju strony :)
21.04.2017 20:56
jak ma siedzieć na ławce i sie marnować to lepiej dla jego samego żeby odszedł
21.04.2017 19:56
Będzie to w przyszłości dodane.
21.04.2017 19:55
jedno pytanie.
jak wziąć udział w ankiecie na urządzeniach dotykowych?

reklama

reklama