DieRoten.pl
Reklama

Postecoglou: Planujemy sezon bez Harry’ego

fot. operations@newsimages.co.uk/Photogenica
Reklama

Trener Tottenhamu potwierdził transfer Kane’a do Bayernu.

Najbardziej męcząca i denerwująca saga transferowa XXI wieku dla Bayernu dobiega końca. Nareszcie, po długich negocjacjach, FCB znalazło nową „9”. Harry Kane dołączy wkrótce do ekipy mistrza Niemiec. 

Na dzisiejszej konferencji prasowej szkoleniowiec Spurs, Ange Postecoglou, potwierdził transfer Kane’a do Bayernu: 

- Chciałem, by wszystko zostało załatwione przed startem ligi. Wbrew doniesieniom nie słyszałem od nikogo, by Harry zmienił decyzję i chciał u nas pozostać.

- Dostałem informacje, że transfer Kane’a do Bayernu jest nieunikniony. Ale trzeba iść dalej. Dziś, już bez Harry’ego, przygotowujemy się do meczu z Brentford.

- Mam wrażenie, że Harry zdecydował się na odejście już po naszych pierwszych rozmowach. Traktowałem go do końca z szacunkiem, na który zasługuje, jednak nie widziałem sensu, żeby go na siłę przekonywać.

- Harry jest jednym z największych w historii Spurs. Jego wyniki mówią same za siebie. Ma na zawsze specjalny status wśród fanów.

Jest szansa, że Harry Kane zadebiutuje w barwach Bayernu już jutro, przeciwko RB Lipsk. FCB ma jednak mało czasu na jego zarejestrowanie – do jutra, do godziny 15:00.

 

 

Źródło: Własne
FJankowski

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...