DieRoten.pl

Pierwszy trening Roki i Sarra

fot.
Reklama

Nie dalej jak wczoraj Bayern Monachium oficjalnie potwierdził zakontraktowanie trzech nowych zawodników do pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec.

Będąc dokładniejszym mowa o takich zawodnikach jak Eric Maxim Choupo-Moting, Bouna Sarr oraz Douglas Costa. Co więcej w niedzielę monachijczycy potwierdzili również zakontraktowanie Marca Roki z ekipy RCD Espanyol.

Nie dalej jak dziś odbył się pierwszy trening Sarra oraz Roki. Dziennikarze „Bilda” informują, że nowym nabytkom bawarskiego klubu towarzyszyło aż czterech trenerów: Hansi Flick, Hermann Gerland, Miroslav Klose oraz Dr Holger Broich.

Z raportu możemy dowiedzieć się, program treningowy obejmował między innymi sprinty i ćwiczenia koordynacyjne. Pewnym jest (co nie powinno być zaskoczeniem), że obaj muszą przywyknąć do nowych metod treningowych i wymagań szkoleniowców FCB.

Przekonać mógł się o tym przede wszystkim Hiszpan. W trakcie treningu uderzeń z główki przy pomocy legendarnego już wahadła Gerlanda, środkowy pomocnik miał problemy z timingiem i uderzeniem piłki. Flick oraz jego asystenci z Hermannem na czele, tylko się uśmiechali.

Wracając na chwilę do Sarra, to „Bild” informuje, że Francuz miał problem ze zrozumieniem instrukcji Broicha, który komunikował się z nim po angielsku. 28-latek raz po raz odwracał się bezradnie, nie wiedząc, do której bramki ma strzelić.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...