DieRoten.pl

Perisic zostanie wykupiony? Boa, Tolisso i Javi na sprzedaż?

18.03.2020, 12:21:21
FotoOlimpik

Jak zwykle w najnowszym wydaniu niemieckiego „Sport Bilda” znajdziemy bardzo dużo ciekawych informacji poświęconych drużynie rekordowego mistrza Niemiec.

W jednym z artykułów możemy znaleźć między innymi informacje na temat Ivana Perisica, o którym wiele zagranicznych mediów (głównie włoskich) spekuluje już od dłuższego czasu w kontekście pozostania w Bayernie na dłużej.

Jak już doskonale wiemy Chorwat jest wypożyczony z Interu do końca bieżącego sezonu, jednakże kolejne źródła coraz śmielej potwierdzają, że skrzydłowy ma zostać wykupiony przez „Bawarczyków”. Tym razem wszelkie doniesienia potwierdza dziennik „Sport Bild”.

Z ujawnionych informacji możemy dowiedzieć, że chorwacki skrzydłowy miał otrzymać sygnały od bawarskiego klubu, że Ci planują go wykupić z włoskiego klubu. Kwota transferu miałaby wynieść od 15 do 20 milionów euro. Sam Perisic czuje się w Monachium bardzo dobrze i wyobraża sobie pozostanie w FCB na dłużej.

Dziennikarze podkreślają również, że mistrzowie Niemiec będą chcieli latem uszczuplić nieco swój budżet płacowy oraz pozyskać dodatkowe środki na letnie transfery, jako że szykowane są nie tylko nowe wzmocnienia, ale i również nowe umowy dla poszczególnych piłkarzy. Kandydatami do odejścia są Jerome Boateng, Javi Martinez oraz Corentin Tolisso.

Do niedawna spekulowano również, że monachijczycy mieli włączyć się do walki o zakontraktowanie utalentowanego Bellinghama z ekipy Birmingham City. Jednakże dziennikarze wspomnianego wyżej źródła zaznaczają, że Anglik nie trafi do Bayernu. Głównym faworytem do pozyskania 16-letniego Anglika pozostaje Borussia Dortmund.

Ponadto pewnym jest również, że pandemia koronawirusa dotknie także „Bawarczyków”, którzy wedle „Sport Bilda” spodziewają się kilkudziesięciomilionowych strat. Tym samym wszelkie kalkulacje są obecnie bardzo ważne, ponieważ dotyczy to planowanych wielkich transferów na lato 2020 roku.

źródło: Sport Bild
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (10)

reklama18.03.2020 23:03
Ciężko powiedzieć. Moim zdaniem na ten moment to pewne jest tylko odejście Boatenga.
18.03.2020 15:17
Lepiej dać szansę Batiście Meierowi z rezerw albo poszukać jakiegoś młodego skrzydłowego.
18.03.2020 14:15
Wykup Perisica ma sens tylko jako gracz do głębokiej rezerwy ale też za max 10 mln.
Co do trójki na sprzedaż to żeby tylko nie sprzedać ich za drobne a chętnych raczej dużo nie będzie i kwoty za jakie ich będą chcieli kupić też raczej nie będą powalać.
18.03.2020 13:07
Dobrze dobrze wyczyścić tą ekipę trochę...i tak mało jak na mój gust;-)
Jeszcze Coman i Sven.

No i się zobaczy co z kontraktami tymi do 2021 pójdzie czy nie pójdzie każdy na przedłużenie.
18.03.2020 12:46
Tolisso, Boateng, Martinez, Perisić powinni odejść. Jeżeli Sane przyjdzie to Comana można zostawić jako zmiennika.
18.03.2020 12:35
Nie ma co się oszukiwać, że znajdziemy chętnego do kupna Boa i Javiego, a jak już to za jakieś śmieszną drobnicę. Za Tolisso możemy wyjść na zero może. Za 10 mln Perisic może być do rotacji.
18.03.2020 12:33
@FanGraczyBayern

Jestem podobnego zdania. Lepiej już ogrywać kogoś z akademii.

A co do trójki, która miałby nas ewentualnie opuścić to wydaje mi się, że czas Boatenga i Martineza niestety, ale u nas minął. Trzeba podziękować za wszystkie ugrane treofea i się niestety pożegnać. Co do Tolisso to niestety, ale to już nie jest ten sam zawodnik co przed kontuzją.
18.03.2020 12:30
Ivan sie sprawdzil u nas. Tylko ze my potrzebujemy odmladzac kadre. Dla niego siedzenie na lawce to pewnie tez zadna radosc.
18.03.2020 12:30
Jeżeli kupią LEROYA to nie ma problemu.
18.03.2020 12:24
Ivan, jakbyś ty był z 2-3 lata młodszy to na zmiennika byłbyś ok. A tak to co? Wykupimy go za 15-20, a za sezon już będziemy go sprzedawać za 5mln byle tylko ktoś go wziął.

reklama