DieRoten.pl
Reklama

Otwarty trening dla kibiców Bayernu

fot.
Reklama

W ubiegłą niedzielę swoje piąte oficjalne spotkanie w 2023 roku rozegrali piłkarze Bayernu, którzy mierzyli się na wyjeździe z ekipą VfL Wolfsburg.

Piłkarze Bayernu mają za sobą już kolejny mecz ligowy. Wczorajszego wieczoru mistrzowie Niemiec w ramach dziewiętnastej kolejki Bundesligi pokonali na wyjeździe ekipę VfL Wolfsburg aż 4:2 i zdobyli w końcu 3 punkty.

Z kolei już w najbliższą sobotę podopiecznych Juliana Nagelsmanna czeka kolejny bój w rozgrywkach ligowych. Rywalem bawarskiego klubu w ramach 20. kolejki będzie VfL Bochum. Początek starcia na Allianz Arenie w Monachium dokładnie o 15:30.

Dziś przed południem (początek o 10:00) odbędzie się zaś tradycyjna sesja treningowa dla zawodników „Gwiazdy Południa", którzy nie grali wczoraj od samego początku (gracze wyjściowej XI wezmą udział w treningu regeneracyjnym).

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na „FCB.de”, dzisiejszy trening będzie publiczny, dlatego też fani będą mogli uczestniczyć w zajęciach i dopingować swoich ulubieńców (nie ma żadnego limitu dotyczącego maksymalnej liczby widzów).

Ponadto „Bawarczycy” w swoich klubowych mediach udostępnią też darmowy stream, dzięki czemu każdy zainteresowany będzie mógł śledzić zajęcia FCB.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...