DieRoten.pl

Bayern Monachium ma już za sobą ostatni trening w ramach przygotowań do nowego sezonu w obozie Rottach-Egern nad jeziorem Tegernsee, gdzie klub pojawił się 2 sierpnia.

reklama

Dokładnie o 10:00 rozpoczęła się ostatnia sesja treningowa monachijczyków w ośrodku treningowym nad jeziorem Tegernsee. Jutro klub będzie już kontynuował swoje przygotowania do nowego sezonu przy Saebener Strasse.

Najważniejszą wiadomością jest bez dwóch zdań powrót do pełnych treningów Renato Sanchesa, który opuścił ostatnie dwa sparingi ze względu na problemy z plecami. Na całe szczęście Portugalczyk uporał się niegroźnym urazem i może być jedną z opcji na środek pomocy w meczu z Eintrachtem.

W sesji treningowej z resztą kolegów brał też udział Jerome Boateng, który nie zagrał z FC Rottach-Egern wczoraj późnym popołudniem ze względu na chorobę.

Warto także zaznaczyć, że podczas jednego z ćwiczeń niegroźnego urazu doznał Sebastian Rudy. Pomocnikowi błyskawicznie udzielono pomocy medycznej, po czym po kilku minutach Niemiec powrócił już do dalszych treningów. Jako ciekawostkę można nadmienić, iż nieobecnego Rudego w zajęciach zastąpił... Niko Kovac!

Podczas porannego treningu chorwacki szkoleniowiec miał do swojej dyspozycji wszystkich piłkarzy z wyjątkiem Corentina Tolisso, który jak dobrze wiemy przebywa jeszcze na zasłużonym urlopie.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama11.08.2018 08:01
Zaczynam lubić tego Kovaća :D.

reklama