DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie! Pavlovic z umową do 2029 roku!

fot. canno73 / Photogenica
Reklama

Stało się! Bayern oficjalnie potwierdził, że kontrakt z klubem o kolejne 5 lat przedłużył młody i utalentowany Aleksandar Pavlovic, który w krótkim czasie skradł serca wielu fanów FCB.

Potwierdziły się doniesienia prasowe w sprawie dalszej przyszłości Aleksandara Pavlovica! Bayern Monachium oficjalnie potwierdził, że młody pomocnik otrzymał nowy kontrakt!

Z dniem dzisiejszym umowa Niemca będzie obowiązywać do końca czerwca 2029 roku. Szefowie FCB chcieli w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność za ostatni sezon oraz podkreślić, jaką nadzieję pokładają w reprezentancie niemieckiej kadry narodowej!

− To była wspaniała historia dla nas wszystkich, aby oglądać, jak bardzo Aleksandar Pavlović rozwinął się w ciągu ostatnich kilku miesięcy – powiedział Christoph Freund.

− W swoim pierwszym sezonie stał się integralną częścią profesjonalnego składu i został reprezentantem kraju. Pomimo młodego wieku, emanuje spokojem i daje Ci pewność siebie – podsumował dyrektor sportowy FCB.

Aleksandar Pavlović

Młody pomocnik swoje pierwsze kroki w bawarskim klubie stawiał już jako 7-latek. Aleksandar stopniowo przechodził przez kolejne etapy szkolenia i młodzieżowe zespoły, po czym w sezonie 2023/24 został włączony do pierwszej drużyny i stał się integralną częścią FCB. W swoim pierwszym profesjonalnym sezonie w Bayernie rozegrał 22 spotkania, w których to strzelił 2 bramki oraz zanotował 2 asysty. Jego szacunkowa wartość to około 30 milionów euro.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...