DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: FCB i Paulaner z umową do 2031 roku

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Nie od dziś wiadomo, że Bayern Monachium na każdym możliwym kroku stara się promować markę bawarskiego klubu na całym świecie. Nic więc dziwnego, że monachijczycy zyskują kolejnych sponsorów oraz partnerów.

Na przestrzeni ostatnich tygodni i miesięcy, Bayern Monachium zawarł kilka kolejnych partnerstw oraz przedłużył obowiązujące już umowy partnerskie. Tym razem „Bawarczycy” ogłosili, że ich umowa z firmą Paulaner będzie obowiązywać o 7 lata dłużej!

Dokładnie wczoraj klub ze stolicy Bawarii potwierdził, że ich umowa z bawarskim koncernem piwnym będzie obowiązywać do końca czerwca 2031 roku!

− Cieszymy się, że mogliśmy przedłużyć nasze wieloletnie partnerstwo z Paulanerem do 2031 roku i jednocześnie rozszerzyć je o naszą sekcją kobiet Bayernu obok naszych profesjonalistów, legend i koszykarzy FCB – powiedział Michael Diederich.

− Współpraca charakteryzuje się głębokim zaufaniem i absolutną niezawodnością. Unikalne kampanie, takie jak Paulaner Fantraeume, sprawiają, że partnerstwo jest tak wyjątkowe dla naszych fanów na całym świecie – podsumował dyrektor finansów FCB.

Do tej pory partnerstwo obejmowało FC Bayern Basketball, a także profesjonalistów i legendy klubu ze stolicy Bawarii, a przyszłości obejmie również odnoszące piłkarki Bayernu Monachium, które niedawno sięgnęły po drugie mistrzostwo z rzędu.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...