DieRoten.pl

Oficjalnie: Drobny trenerem bramkarzy U-23

15.10.2021, 07:51:31
DieRoten.pl

Podobne artykuły

Potwierdziły się doniesienia niemieckiej prasy w sprawie zatrudnienia przez Bayern Monachium nowego trenera bramkarzy w drugiej drużynie (U-23).

reklama

reklama

Bayern Monachium za pośrednictwem swojego oficjalnego serwisu potwierdził, że nowym trenerem bramkarzy FCB II został Jaroslav Drobny, którego spora grupa kibiców może kojarzyć z występów w Hamburgerze SV lub Werderze Brema.

41-letni Czech zastąpi Waltera Junghansa, który po długotrwałych problemach z kolanem był zmuszony poddać się operacji. Przerwa potrwa kilka tygodni, po czym 62-latek powróci do swoich obowiązków w Campusie bawarskiego klubu.

Po raz pierwszy na ławce trenerskiej obok Demichelisa, były czeski bramkarz zasiądzie już dziś wieczorem, kiedy to druga drużyna „Gwiazdy Południa” zagra na wyjeździe z SV Wacker Burghausen w ramach 18. kolejki bawarskiej ligi regionalnej.

Bogata kariera Drobnego

Drobny swoją aktywną karierę piłkarską zakończył tego lata w swoim młodzieżowym klubie Dynamo Budweis. W trakcie swojej przygody z piłką, miał okazję rozegrać przede wszystkim 202 spotkania w Bundeslidze oraz 7-krotnie zakładał trykot reprezentacji swojego kraju.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama16.10.2021 09:30
15.10.2021 08:39
Na jak długo podpisał umowę?