DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Bayern zagra dwa razy z Tottenhamem

fot. DieRoten.pl
Reklama

Jako że sezon 2023/2024 w przypadku pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec dobiegł już końca, monachijczycy planują już przygotowania do nowej kampanii.

Jak już doskonale wiemy, klub ze stolicy Bawarii w ramach letniego tournée w 2024 roku uda się do Korei Południowej, gdzie zaplanowano nie tylko szereg wydarzeń sponsorskich, ale i również mecze towarzyskie.

Dziś oficjalnie potwierdzono z kolei, że 3 sierpnia na Seoul World Cup Stadium w Seulu rozegrany zostanie pojedynek pomiędzy „Bawarczykami” a Tottenhamem. Warto podkreślić, że stadion ten jest w stanie pomieścić łącznie 67 000 widzów.

Na uwadze trzeba mieć fakt, że zaledwie tydzień później Bayern ponownie zmierzy się z ekipą „Spurs”, co zostało już potwierdzone kilka tygodni temu – 10 sierpnia na Tottenham Hotspur Stadium odbędzie się kolejny sparing pomiędzy bawarskim klubem a drużyną „Kogutów”.

Dziewiąta edycja Audi Summer Tour

Jak czytamy na oficjalnej stronie „FCB.de”, tegoroczny Audi Summer Tour jest już dziewiątym organizowanym przez Bayern. Ponadto doliczyć należy jeszcze dwie „cyfrowe” wersje, które zorganizowano w trakcie trwania pandemii koronawirusa.

Tego lata „Bawarczycy” po raz czwarty w historii zawitają z kolei do Azji (poprzednie pięć razy miały miejsce w Stanach Zjednoczonych).

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...