DieRoten.pl
Reklama

Oferty za Tela odrzucone

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Przed kilkudziesięcioma minutami zimowe okienko transferowe w Niemczech zostało zamknięte. Bayern Monachium pozostawał do końca aktywny w poszukiwaniu wzmocnień i koniec końców pozyskał kilku zawodników.

Mowa oczywiście przede wszystkie o Sachy Boeyu oraz Bryanie Zaragozie, którzy mają szansę zagrać już w najbliższym ligowym spotkaniu. Mniejsze szanse na grę w najbliższym czasie ma natomiast inny z nowych nabytków. 16-letni Jonah Kusi-Asare, bo o nim mowa, będzie początkowo występował w drużynie młodzieżowej “Die Roten”.

Nikt natomiast nie opuścił drużyny Thomasa Tuchela, a jak się okazuje, propozycje były. Od wielu tygodni na oferty wypożyczenia nie mógł narzekać Mathys Tel. Francuz miał propozycję m.in. od Tottenhamu Hotspur, czy Werderu Brema. Jak donosi “TZ”, 18-latek ani przez chwilę nie myślał o opuszczeniu stolicy Bawarii. Póki co chce walczyć o miejsce w zespole “Die Roten”.

Niewykluczone jednak, że temat ponownie zrobi się gorący w lecie. Tel ma na swoim koncie niewiele ponad 500 minut rozegranych w tym sezonie i możliwe, że jeśli Francuz dalej nie będzie się cieszył uznaniem w oczach szkoleniowca, to będzie szukał okazji do gry gdzieś indziej. Póki co w obecnym sezonie, pomimo ograniczonego czasu gry, zdobył 6 bramek i zaliczył 3 asysty.

Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...