DieRoten.pl

Nowa umowa dla Comana? Zaawansowane rozmowy z Sane?

24.03.2020, 20:57:45
FotoOlimpik

Wczorajszy dzień przyniósł nam kolejną dawkę informacji transferowych. Wiele z nich związanych było przede wszystkim z drużyną rekordowego mistrza Niemiec.

Z doniesień „Fussball Transfers” możemy dowiedzieć się, że Bayern Monachium prowadzi rozmowy z Kingsleyem Comanem w celu przedłużenia kontraktu. Warto zarazem podkreślić, że obecna umowa pomocnika z bawarskim klubem obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

Dziennikarze wspomnianego wyżej źródła donoszą, że nowa umowa dla Francuza w żadnym wypadku nie przekreśla szans na pozyskanie przez mistrzów Niemiec nowego skrzydłowego, a będąc dokładniejszym Leroya Sane z Manchesteru City.

„Bawarczycy” nie kryją się ze swoimi zamiarami i chcąc pozostać lojalni wobec Comana, poinformowali go, że w letnim okienku transferowym należy wzmocnić skrzydło, zaś głównym kandydatem jest Sane. Co więcej „Fussball Transfers” podkreśla także, że FCB ma finalizować już detale kontraktu z młodym Niemcem.

Kingsley nie jest ani rozczarowany tymi informacjami, ani zaskoczony. To samo źródło zaznacza, iż pozyskanie nowego skrzydłowego przez Bayern jest konieczne, zaś monachijczycy z takimi zawodnikami jak Sane, Gnabry, Coman oraz Perisic (zostanie najpewniej wykupiony) będą bardzo dobrze zaopatrzeni na skrzydłach na przyszły sezon.

Wracając jeszcze na chwilę do tematu Leroya − dziennikarze informują, że mistrzowie Niemiec prowadzą już zaawansowane rozmowy z pomocnikiem, lecz klub ze stolicy Bawarii z racji pandemii koronawirusa nie osiągnął jeszcze porozumienia z Manchesterem City.

źródło: Fussball Transfers
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (12)

reklama26.03.2020 17:01
Dziś byle skrzydłowy jest więcej wart niż koleś, który rok w rok przez 1/3 sezonu nie jest do dyspozycji trenera i nie rozumiem dlaczego taką patologiczną sytuację mamy tolerować przez kolejne lata.
26.03.2020 10:07
Dlatego że należy się zabezpieczyć. Dziś byle skrzydłowy na miarę Comana kosztowałby pewnie z 70 mln. Więc mimo wszystko dobrze że przedłużają kontrakt z Comanem.
25.03.2020 07:46
Nie lepiej jakiegoś drugiego Perisica na ławę ? Jedynym atutem Comana jest jeszcze jego wiek, tylko co z tego skoro po ponad czterech latach w zespole łatwo ocenić , że chłopak nie ma potencjału do rozwoju , więc ta młodość to żadna zaleta.
25.03.2020 07:34
Nie rozumiem rozmów z Comanem. Ma jeszcze długi kontrakt, jeśli przyjdzie Sane to mamy dobre skrzydła na następny sezon. King ma ciągle kontuzje, pewnie będzie chciał zarabiać więcej. Jakieś City czy Arsenal dali by nam za niego te 50 mln, a za taką kwotę można już kogoś na ławkę kupić.
25.03.2020 07:26
A ja osobiście nie byłbym taki optymistyczny. Zobaczymy jak się potoczy ta cała sytuacja i jak długo będzie ona trwała.

Kluby będą raczej chciały zatrzymać jak najwięcej gotówki, niż bić rekordy transferowe na rynki. Nie zakładałbym więc, że te okienko transferowe będzie jakieś wielkie. Wydaje mi się, że skończymy z jedną "bombą" transferową oraz Perisiciem na skrzydle. Tylko zastanawiam się czy tą ewentualną bomba będzie Sane, czy też Havertz, o którym mówi się ostatnio coraz więcej. Teoretycznie jeśli pozyskamy taniego skrzydłowego, to po co nam drugi skrzydłowy, lepiej wzmocnić środek pola.
25.03.2020 01:03
Trzyletni kontrakt i chcą go przedłużać, a Alabie, Nuerowi, Thiago i Muellerowi za rok się kończy... Co za cymbał podejmuje kolejność rozmów...
24.03.2020 22:02
Myślałem, że nowa umowa Comana to może się tylko przyśnić, a jednak nie...
24.03.2020 21:56
Taka 4 na skrzydła, jestem za.
24.03.2020 21:37
Jak będzie transfer Sane to i Coman od biedy może zostać. Nie można mieć w kadrze 2 skrzydłowych, bo później w połowie sezonu na skrzydłach grają Coutinho i Mueller.
24.03.2020 21:24
Nieeeeee...chce się obudzić...raaatunku...
24.03.2020 21:19
Niech wreszcie zaklepia tego Sane. Wykupienie Perisica...hmm...mam mieszane uczucia. Z Comanem to uwazam ze mogliby sie wstrzymac jeszcze rok z nowa propozycja kontraktu.

reklama