DieRoten.pl
Reklama

Nkili z poważną kontuzją kostki

fot. Photogenica
Reklama

Jeśli mowa o drugiej drużynie Bayernu Monachium, to póki co podopieczni Holgera Seitza rozegrali trzy kolejki w ramach nowego sezonu ligowego.

Niestety, ale monachijczycy póki co radzą sobie bardzo słabo – wystarczy wspomnieć, że zespół prowadzony przez Holgera Seitza zdobył zaledwie 1 punkt na 9 możliwych.

Jakby tego było mało, to ostatnio poważnej kontuzji kostki doznał utalentowany środkowy pomocnik Noel Aseko Nkili, który był zmuszony przejść operację w Monachium. Na całe szczęście obyło się bez żadnych komplikacji.

Póki co nikt nie jest w stanie przewidzieć, ile czasu na powrót będzie potrzebował 17-latek, ale nieoficjalnie mówi się o wielotygodniowej przerwie. Niestety, ale warto jeszcze wspomnieć, że dla Niemca to już trzecia taka kontuzja w przeciągu zaledwie 12 miesięcy…

Noel Aseko Nkili

Młody pomocnik trafił do Campusu bawarskiego klubu latem 2022 roku z młodzieżówki Herthy. W minionym sezonie Noel rozegrał 22 spotkania dla zespołów U-19 oraz U-23, w których to strzelił 1 bramkę oraz zanotował 1 asystę. Nkili jest nominalnie defensywnym pomocnikiem.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...