Niemcy z porażką w sparingu z Turkami

Wczorajszego wieczoru miało miejsce kolejne spotkanie z udziałem zawodników Bayernu Monachium w ramach listopadowej przerwy reprezentacyjnej.

Niemcy 2:3 (1:2) Turcja

W swoim pierwszym meczu towarzyskim w ramach listopadowej przerwy reprezentacyjnej, kadra narodowa Niemiec podejmowała na własnym podwórku drużynę Turcji.

Mimo usilnych starań, koniec końców podopieczni Juliana Nagelsmanna wykazali się gorszą skutecznością pod bramką i ponieśli porażkę 2:3 z turecką reprezentacją, którą prowadzi od niedawna włoski trener Vincenzo Montella.

Jeśli mowa o bramkach dla naszych sąsiadów zza Odry, to na listę strzelców wpisali się kolejno Kai Havertz oraz Nicklas Fuellkrug. Warto przy okazji nadmienić, iż Leroy Sane, który rozegrał pełne 90 minut, zaliczył asystę przy jednym z trafień kolegów.

Co do pozostałych piłkarzy Bayernu w kadrze, to Joshua Kimmich spędził na murawie 71 minut, podczas gdy Leon Goretzka oraz Serge Gnabry mogli wykazać się w ostatnich 19 minutach. Ostatni z monachijczyków, czyli Thomas Mueller, przesiedział zawody na ławce rezerwowych.

Sparing z Austrią

Zanim zawodnicy kadry narodowej Niemiec powrócą do swoich macierzystych klubów, to podopiecznych Juliana Nagelsmanna czeka jeszcze mecz towarzyski z Austrią, który został zaplanowany na przyszły wtorek o 20:45.