Niemcy z kolejną porażką

Trzecia w tym sezonie przerwa reprezentacyjna powoli dobiega już końca. Niebawem wszyscy zawodnicy Bayernu powrócą do Monachium i rozpoczną przygotowania do meczu z Kolonią.

Z kolei wczoraj swoje drugie i ostatnie zarazem spotkanie w ramach listopadowej przerwy reprezentacyjnej rozegrali piłkarze niemieckiej kadry narodowej.

Po niespodziewanej porażce 2:3 z Turcją, tym razem podopieczni Juliana Nagelsmanna nie byli w stanie poradzić sobie z Austrią, która mimo dużej różnicy „na papierze” odniosła zwycięstwo 2:0 nad naszymi sąsiadami zza Odry.

Jakby tego było mało, to w 49. minucie czerwoną kartkę ujrzał Leroy Sane… Co do bramek dla Austriaków, to na listę strzelców wpisali się Marcel Sabitzer oraz Christoph Baumgartner, czyli dwójka zawodników występujących na co dzień w rozgrywkach niemieckiej Bundesligi.

Co do występu piłkarzy Bayernu, to od samego początku w akcji mogliśmy oglądać Konrada Laimera, Leona Goretzkę, Serge’a Gnabry’ego oraz wspomnianego wyżej Sane. Liczbowo wyglądało to następująco:

− Konrad Laimer (89 minut)
− Leon Goretzka (61 minut)
− Serge Gnabry (61 minut)
− Leroy Sane (49 minut + czerwona kartka)
− Thomas Mueller (45 minut)
− Joshua Kimmich (29 minut)

Niebawem reprezentanci powrócą do Monachium i rozpoczną przygotowania do ligowego spotkania z Kolonią, które przypomnijmy zostało zaplanowane na przyszły piątek o 20:30.