DieRoten.pl
Reklama

„Nie możemy się doczekać, aż ruszymy w Lidze Mistrzyń”

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Po dłuższej przerwie, do rywalizacji w fazie grupowej żeńskiej Champions League powracają dziś wieczorem zawodniczki klubu ze stolicy Bawarii.

Jak już informowaliśmy wcześniej, rywalkami FCB Frauen będą mistrzynie Szwecji, czyli ekipa FC Rosengard. Początek starcia na Campusie zaplanowano o 18:45.

Przy okazji nadchodzącego starcia w Lidze Mistrzyń, w rozmowie dla klubowych mediów wypowiedziała się znajdująca się od początku sezonu w bardzo wysokiej formie Linda Dallmann, która wraz z koleżankami nie może się doczekać startu rozgrywek i rywalizacji w grupie.

− Rosengard to doświadczona, dobrze zbudowana drużyna, przeciwko której musimy dać z siebie 100 procent. Musimy być sprawne psychicznie i fizycznie, aby odnieść pierwsze zwycięstwo w fazie grupowej – powiedziała Linda Dallmann.

− Możemy spodziewać się dobrych gier w grupie przeciwko trzem różnym drużynom, na co wszystkie czekamy z niecierpliwością. Nie możemy się doczekać, aż w końcu to ruszy w środę! – dodała.

Szczególnie zmotywowana nadchodzącym starciem w fazie grupowej Ligi Mistrzyń jest również sprowadzona tego lata z Manchesteru City napastniczka Georgia Stanway.

− Nie mogę się doczekać pierwszego meczu w fazie grupowej Ligi Mistrzów przeciwko Rosengardowi. To okazja, by sprawdzić się na europejskim poziomie i pokazać, na co nas stać. To będzie dla mnie szczególny mecz, ponieważ moja mama będzie na stadionie, aby zobaczyć, jak gram dla Bayernu po raz pierwszy w Lidze Mistrzyń – podsumowała Georgia Stanway.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...