DieRoten.pl
Reklama

Nie dla Ulreicha, tak dla Ortegi?

fot.
Reklama

Dla nikogo z nas żadną tajemnicą nie jest fakt, że Alexander Nuebel i jego agent Stefan Backs od dłuższego czasu naciskają na wypożyczenie w letnim okienku transferowym.

Mała liczba spotkań w zakończonym sezonie 2020/21 (raptem 3 mecze w Lidze Mistrzów i 1 w Bundeslidze) sprawiły, że numer dwa w bramce rekordowego mistrza Niemiec nalega ze swoim agentem na wypożyczenie – najlepiej dwuletnie.

Gdyby Alexander Nuebel rzeczywiście zmienił otoczenie klubowe tego lata, to monachijczycy będą chcieli ściągnąć nowego i solidnego bramkarza, który pełniłby rolę zmiennika kapitana Bayernu, czyli Manuela Neuera.

Jak informuje niemiecki magazyn „Kicker”, wbrew niedawnym plotkom „Sky” i „Abendzeitung Muenchen”, klub ze stolicy Bawarii nie prowadzi żadnych rozmów ze Svenem Ulreichem, który niedawno rozwiązał swój kontrakt z Hamburgerem SV.

Kandydatem FCB ma być Stefan Ortega z Arminii Bielefeld. Dziennikarze wspomnianego wyżej źródła donoszą, że „Bawarczycy” już od dłuższego czasu pozostają w kontakcie z 28-latkiem, który ma nadawać się idealnie do roli numeru dwa z racji swojego doświadczenia i umiejętności.

Opłata transferowa w wysokości około 5 milionów euro nie powinna być dla Bayernu żadnym problemem, nawet w dobie kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa. Tym samym transfer Ortegi wydaje się być nieunikniony.

Źródło: Kicker.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...