DieRoten.pl

Neuer: Pragniemy dalej pracować i uczyć się

12.06.2019, 09:38:52
Ł. Skwiot

Wczorajszego wieczoru podopieczni Marcusa Sorga (tymczasowo zastępuje Joachima Loewa) bez najmniejszych problemów rozbili reprezentację narodową Estonii aż 8:0.

Nasi sąsiedzi zza Odry pewnie i w pełni zasłużenie zwyciężyli aż 8:0, zaś z bardzo dobrej strony pokazał się między innymi Serge Gnabry, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Po spotkaniu tradycyjnie na pytania dziennikarzy odpowiadali poszczególni piłkarze i trener kadry Niemiec – w tym wypadku Marcus Sorg.

Marcus Sorg:

− Nie mogło potoczyć się lepiej. Entuzjazm zespołu był kluczowy i o tym też rozmawialiśmy przed meczem. Chcieliśmy zapewnić naszym kibicom wielkie widowisko i udało się nam. Takie wyniki można wykręcić tylko wtedy, kiedy cała drużyna współpracuje ze sobą. Nasi chłopcy zasługują na wielkie słowa uznania za te 10 dni ciężkiej pracy po tak długim sezonie.

Manuel Neuer:

− Możemy być dumni z tego jak sobie poradziliśmy w tych dwóch meczach eliminacyjnych. Pierwszy szybki gol był ważny i potem Estonia nie wytrzymała tempa. Podkręciliśmy naszą grę, graliśmy już lepiej przeciwko Holendrom, ale trzeba wspomnieć, że mieliśmy nieco szczęścia wygrywając wtedy z nimi. Chcemy dalej pracować i uczyć się tak, aby w latem 2020 roku wystawić wysokiej jakości ekipę. Rywalizacja w naszej kadrze o miejsce jest zdrowa i to bardzo istotny czynnik.

Marco Reus:

− Możemy traktować te dwa spotkania jako wyznacznik na przyszłość. To było także ważne, że odbyliśmy więcej treningów, aby każdy z nas mógł poznać siebie jeszcze lepiej. Musimy pozostać realistyczni i osiągnąć ten sam poziom gry jak miało to miejsce chociażby w starciu z Holandią.

źródło: DFB.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama12.06.2019 21:56
Absolutnym liderem tego zespołu jest Reus. On mógłby trafić do Bayernu:)
12.06.2019 20:39
właśnie takie wyniki powinny kręcić Polska w starciach z ekipami pokroju Izraela i Niemcy z ekipami typu Estonia :-)
12.06.2019 13:01
Trzeba ciągle się rozwijać i coś poprawiać.

reklama