DieRoten.pl

Niemiecka kadra narodowa zakończyła już przygotowania do Mundialu kilka dni temu. Dziś podopieczni Joachima Loewa ostateczna udadzą się w podróż do Rosji.

reklama

W ubiegły piątek obrońcy tytułu mistrza Świata rozegrali swój ostatni mecz testowy – tym razem Manuel Neuer i spółka pokonali na własnym terenie w Leverkusen reprezentacją narodową Arabii Saudyjskiej 2:1.

Dla naszych sąsiadów zza Odry był to ostatni etap przygotowań do nadchodzącego wielkimi krokami Mundialu w Rosji. Począwszy od soboty zawodnicy "Die Mannschaft" otrzymali od Joachima Loewa kilka dni wolnego.

Po spędzeniu czasu ze swoimi rodzinami piłkarze niemieckiej reprezentacji zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami wylecą dziś do Rosji. Jak się dowiadujemy Thomas Mueller wraz ze swoimi kolegami odleci do Moskwy około 13:00 w południe.

Mistrzowie Świata będą dalej pracować nad swoją formą w ośrodku treningowym CSKA, zaś ich bazą pobytową jest ekskluzywny moskiewski hotel "Hotel Vatutinki".
Swój pierwszy mecz Niemcy rozegrają w niedzielę o 17:00 przeciwko Meksykowi.

Z kolei podopiecznych Adama Nawałki czeka jeszcze jeden sparing – dokładnie o 18:00 nasi rodacy zagrają z Litwinami. Bazą reprezentacji Polski podczas MŚ w Rosji będzie "Hotel Hyatt Regency" w Soczi.

 
źródło: DFB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)

reklama12.06.2018 10:14
Na reszcie ruszają mistrzostwa:)

reklama