DieRoten.pl

Nagelsmann zostanie zwolniony!?

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

To może okazać się prawdziwą bombą informacyjną w 2023 roku! Jak informuje Fabrizio Romano, Julian Nagelsmann ma być blisko zwolnienia z Bayernu Monachium!

Dosłownie przed chwilą, włoski dziennikarz i ekspert transferowy − Fabrizio Romano – poinformował w mediach społecznościowych, że Bayern Monachium myśli poważnie nad zwolnieniem Juliana Nagelsmanna z funkcji trenera pierwszego zespołu FCB.

Włoch dodaje, że wewnątrz klubu dyskutuje się o przyszłości Niemca, zaś decyzja może zostać podjęta już wkrótce!

Choć oczywiście nie jest to jeszcze nic oczywistego i pewnego, to głównym kandydatem do zastąpienia 35-letniego szkoleniowca jest Thomas Tuchel, który od dłuższego czasu pozostaje bez klubu, zaś w przeszłości wielokrotnie był łączony z bawarskim klubem.

Aktualizacja [21:30]

Dziennik „Bild” informuje, że również dowiedział się o plotkach nt. możliwego zwolnienia Nagelsmanna. Póki co nie ma żadnego potwierdzenia. Zarówno szefowie Bayernu, jak i również agent trenera milczą i nie można się z nimi skontaktować.

Julian Nagelsmann

Niemiecki szkoleniowiec ekipę rekordowego mistrza Niemiec przejął dokładnie 1 lipca 2021 roku, kiedy to zastąpił Hansiego Flicka. Od tamtej chwili 35-latek poprowadził FCB w 84 meczach o stawkę, zdobywając wraz ze swoimi podopiecznymi 3 tytuły. Łączny bilans Nagelsmanna w Bayernie prezentuje się następująco:

− 84 spotkania
− 60 zwycięstw, 14 remisów i 10 porażek
− Bramki 255:84
− 2x Superpuchar Niemiec
− Mistrz Niemiec

Źródło: Fabrizio Romano
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...