Muller niepewny na Hoffenheim

Wtorek może okazać się czarnym dniem dla Bayernu Monachium. Rano gruchnęła wiadomość o bardzo poważnej kontuzji kapitana tego zespołu Philippa Lahma, który urazu nabawił się na treningu w stolicy Bawarii. Wieczorem z Hiszpanii, gdzie reprezentacja Niemiec grała z kadrą narodową prowadzoną przez Vincente del Bosque, również na Saebener Strasse dochodziły złe wiadomości. Już w 22. minucie boisko musiał opuścić Thomas Muller.

Czy wychowanek Bayernu zasili długą już ławkę rezerwowych? Na razie nie wiadomo dokładnie co się stało, ale Thomas w początkowej fazie gry został ostro zaatakowany przez Sergio Ramosa i prosząc o zmianę wskazywał na ból w okolicy kości ogonowej. Na chwilę obecną jego występ w spotkaniu Bundesligi z TSG Hoffenheim jest niepewny. Podobnie zresztą jak gra Manuela Neuera oraz Jerome'a Boatenga, którzy narzekają na urazy po meczu w drużynie Joachima Loewa.

ZOBACZ TO STARCIE

Już po spotkaniu, na gorąco, w wypowiedzi dla dziennikarzy Muller powiedział: "Mam nadzieję, że nie jest to nic groźnego". Niemcy wygrali potyczkę z Hiszpanią 1:0, a bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 89. minucie Toni Kroos.