Mueller: Zrobimy wszystko, aby wrócić na zwycięski szlak

Kryzysu Bayernu Monachium ciąg dalszy − w ubiegłą sobotę Manuel Neuer i spółka zostali ograni bez najmniejszych problemów przez ekipę Borussii M'Gladbach aż 3:0...

W niedawnym wywiadzie grę swojego klubu skomentował wychowanek bawarskiego klubu – Thomas Mueller – który nie ukrywa, że monachijczycy mają za sobą bardzo trudny okres.

Mistrz Świata z 2014 roku obiecał jednak, że wraz ze swoimi kolegami dołoży wszelkich starań, aby powrócić na zwycięski szlak – warto wspomnieć, że „Bawarczycy” nie wygrali czterech ostatnich spotkań, zaś ich bilans to dwie porażki oraz dwa remisy.

To było 10 czy 14 ciężkich dni. Zrobimy jednak wszystko co w naszej mocy, aby zacząć wygrywać i sprawić, że świetny styl gry Bayernu znowu zagości na dobre – powiedział Thomas Mueller.

− Przerwa reprezentacyjna przychodzi w odpowiednim okresie, tak abyśmy mogli złapać oddech. Wtedy powrócimy zmotywowani, przechylimy szalę i wrócimy na właściwe tory – mówił dalej Niemiec.

Druga w tym sezonie przerwa reprezentacyjna rozpoczęła się w poniedziałek – w jej ramach niemiecka reprezentacja narodowa rozegra dwa spotkania w ramach Ligi Narodów UEFA (z Holendrami oraz Francuzami). Również w kadrze zawodnicy pragną pokazać się z jak najlepszej strony.

Chcemy zainspirować niemieckich fanów ponownie i rzucimy wszystkie nasze siły, aby tego dokonać. Chodzi nie tylko o wyniki, ale i o prestiż. Czekają nas pojedynki, na które czekasz i trenujesz każdego dnia, aby w nich zagrać – podsumował Mueller.

Źródło: TZ.de