DieRoten.pl

Niemiecka reprezentacja narodowa ma już za sobą dwa spotkania towarzyskie w ramach przygotowań do mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Podczas gdy w pierwszym sparingu Niemcy zremisowali 1:1 z Danią, to rywalem podopiecznych Joachima Loewa w drugim pojedynku była reprezentacja narodowa Łotwy. Spotkanie w Duesseldorfie koniec końców zakończyło się wysokim zwycięstwem „Die Mannschaft” 7:1.

Kolejne bardzo dobre zawody rozegrał Thomas Mueller, który nie tylko wpisał się na listę strzelców, ale i również sam zanotował asystę. Warto wspomnieć, że wychowanek bawarskiego klubu na swoją bramkę czekał w sumie aż 1172 dni!

Kolejny świetny występ pomocnika został i tym razem doceniony przez kolegów z drużyny, selekcjonera i kibiców, którzy w ostatnich dniach mieli okazję głosować na Zawodnika Meczu z Łotwą.

W przeprowadzonym głosowaniu ponownie zwyciężył Thomas (w starciu z Danią również go wyróżniono, kiedy zdobył 33% wszystkich głosów). Tym razem 31-latek zdobył w sumie 29,2% głosów i wyprzedził o kilka procent Kaia Havertza. Pełne wyniki znajdziecie poniżej:

1. Thomas Mueller (29,2%).
2. Kai Havertz (25, 6%).
3. Robin Gosens (16,0%).

Kolejną okazję do zaprezentowania swoich możliwości, Thomas Mueller i spółka będą mieć już niebawem, bo w najbliższy wtorek Niemcy rozegrają pierwszy mecz w ramach EURO z Francją (początek o 21:00).

źródło: DFB

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (3)

reklama13.06.2021 12:02
Oby z Francją pozytywnie zaskoczyła cała drużyna.
10.06.2021 09:04
W takiej formie w jakiej jest Mueller to nic dziwnego, nie zdziwię się jak w kolejnym spotkaniu już z Francja również będzie MVP.