DieRoten.pl

Już jutro emocje po raz kolejny sięgną zenitu, albowiem do akcji w rozgrywkach rodzimej Bundesligi powraca obrońca tytułu, czyli Bayern Monachium.

Sytuacja kadrowa w ostatnich dwóch tygodniach była wręcz fatalna – wystarczy tylko wspomnieć, że w meczu z Lazio trener Hansi Flick był zmuszony radzić sobie bez siedmiu zawodników pierwszego składu!

Na całe szczęście wszystko wskazuje na to, że już jutro opiekun bawarskiego klubu będzie miał do swojej dyspozycji większą grupę zawodników! Jak już wiemy z kwarantanny powrócił Thomas Mueller, podczas gdy treningi po przerwie spowodowanej kontuzją wznowił Serge Gnabry.

Ponadto wtorkowy uraz łokcia u Leona Goretzki okazał się niczym groźnym i Niemiec według doniesień prasowych będzie mógł zagrać od samego początku z Kolonią.

Mimo wszystko prawdziwą bombę informacyjną opublikował dosłownie przed chwilą dziennikarz Manuel Bonke z niemieckiego „TZ”. Choć Mueller dopiero co wznowił zajęcia, to w nadchodzącym starciu z „Kozłami” może już znaleźć się na ławce rezerwowych!

W przypadku Gnabry’ego możemy dowiedzieć się, że skrzydłowy jest gotowy i będzie jedną z opcji do gry w sobotę.

źródło: TZ

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama27.02.2021 11:33
Tomek znów jest z nami :)
26.02.2021 20:34
Powinien jutro wejść na dobicie rywala :) FCBM!
26.02.2021 18:10
Oficjalnie jest w kadrze na mecz i myślę że dostanie szansę w drugiej połowie.
26.02.2021 13:25
Zawsze dodatkowa motywacja z ławki.
26.02.2021 13:00
Kontuzji żadnej nie miał więc ryzyka praktycznie brak, a przymusowa przerwa może wyjdzie na dobre. Mueller będzie świeższy i głodniejszy gry.