DieRoten.pl

Mueller przeprasza za zmarnowaną okazję: To boli jak cholera!

30.06.2021, 10:13:39
FotoOlimpik

Thomas Mueller mógł zostać wczorajszego dnia bohaterem, ale zamiast tego, kibice niemieckiej reprezentacji narodowej są rozczarowani postawą pomocnika w starciu z Anglikami.

W końcówce spotkania, kiedy Niemcy przegrywali 1:0 z Anglią, wychowanek bawarskiego klubu znalazł się w doskonałej sytuacji, aby wyrównać i przywrócić swoich kolegów do gry. Niestety, ale pomocnik zmarnował idealną okazję i strzelił tuż obok słupka…

Dziś nad ranem, kiedy emocje już nieco opadły, Thomas Mueller zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym przeprosił otwarcie wszystkich kolegów, trenera oraz kibiców za to, że nie wykorzystał sytuacji strzeleckiej na 1:1.

− To był ten jeden moment, ta jedna chwila, która zostaje z Tobą i przez którą nie możesz spać w nocy. Moment, dla którego pracujesz, trenujesz i żyjesz jako piłkarz – napisał Mueller.

− Ta sytuacja, którą masz w rękach i masz szansę w pojedynkę sprawić, że drużyna wróci do gry i doprowadzi cały piłkarski naród do ekstazy. Znalezienie się w takiej sytuacji, a następnie zmarnowanie jej, boli mnie jak cholera dodał.

− Boli mnie to, że cały zespół, moi koledzy i trener pokładali we mnie wiarę, że mogą na mnie liczyć w tej chwili. Boli mnie to również z tego powodu, że wszyscy nasi kibice byli przy nas i wspierali nas podczas EURO, mimo trudnych okoliczności. Dziękujemy za wsparcie – podsumował Thomas Mueller.

Obecnie Thomas, podobnie jak reszta jego kolegów z Bayernu i niemieckiej reprezentacji narodowej uda się na urlop i mniej więcej za 3 tygodnie powróci do klubu, aby rozpocząć przygotowania do nowego sezonu przy Saebener Strasse.

źródło: Thomas Mueller Instagram

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)01.07.2021 10:35
30.06.2021 22:35
Wyśmienita okazja była.... Trudno
30.06.2021 19:10
Ja złapałem się za głowę jak można było tego nie strzelić!!!
30.06.2021 18:50
Nie ty i pierwszy i nie ty ostatni, ale fakt faktem... Tomek, zjebałeś... Ale nie martw się, to nic w porównaniu z Jogi show...
30.06.2021 12:22
Ogólnie to był słaby mecz Muller, nie udał mu się powrót do kadry. Ale tutaj to bardziej winę ponosi Loew.
30.06.2021 10:26
@tapczan
Nie wspominając cr7 jak przeniósł piłkę nad bramką stojąc metr jak nie lepiej...to jest sport a Niemcy po prostu nie zasłużyli na wygrana a wyjście z grypy to wielkie szczęście
30.06.2021 10:17
Zdarza się najlepszym w podobnych albo jeszcze dogodniejszych sytuacjach zawodzić, taka piłka. Nie trzeba daleko szukać - np. Lewy z metra na pustaka strzelający w poprzeczkę czy niewykorzystany karny przez Mbappe.