DieRoten.pl

Mueller opowiada się za nowym kontraktem Suele: Znów gra bardzo dobrze

19.10.2021, 11:39:00
FotoOlimpik

Podobne artykuły

Jeśli pod uwagę wziąć wszystkich piłkarzy pierwszego składu Bayernu Monachium, to bez wątpienia największym zwycięzcą u Juliana Nagelsmanna jest Niklas Suele.

reklama

reklama

Po problemach w ostatnich sezonach, Niemiec krok po kroku wraca na właściwe tory i z tygodnia na tydzień prezentuje coraz wyższą formę, co potwierdza w kolejnych spotkaniach – niezależnie czy gra na środku, czy na prawej stronie obrony.

Ostatnio Niklas Suele zaliczył świetny występ w pojedynku z Bayerem 04 Leverkusen, zaś tuż po spotkaniu na jego temat wypowiedział się Thomas Mueller, który nie tylko pochwalił swojego kolegę, ale i odniósł się do kwestii przedłużenia kontraktu z Nikim (obecna umowa obowiązuje do końca czerwca 2022 roku).

− Kiedy już się rozpędzi, trudno go zatrzymać. Również dlatego, że dysponuje zwinnością. To zaskakujące, kiedy środkowy obrońca nagle drybluje. Podobnie było z Lucio w przeszłości – powiedział Mueller.

− Ważniejsze jest to, żeby oprócz tych akcji był stabilny w pojedynkach ciałem, żeby potrafił podnieść tempo – mówił dalej Niemiec.

− Znów gra bardzo dobrze. To jest czynnik decydujący. Jeśli to utrzyma, to będzie dla nas bardzo ważnym zawodnikiem – podsumował Thomas Mueller.

Przypominamy po raz kolejny, że na ten moment nie zaplanowano jeszcze żadnych rozmów, ale z zapowiedzi niemieckiej prasy jasno wynika, że zimą bossowie Bayernu będą chcieli wznowić negocjacje i poruszyć temat nowego kontraktu i przyszłości Suele w Monachium.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama24.10.2021 12:55
I oby został u nas, choć moim zdaniem nie zanosi się.
19.10.2021 21:51
Dojdą do porozumienia
19.10.2021 21:05
Zgadzam się ale nie wiemy jak wyglądają rozmowy. Nie wiemy jakie są żądania Sule i jakie jest stanowisko naszego klubu.
19.10.2021 12:51
Ja też jestem za tym żeby został
19.10.2021 12:31
Mimo, że nie jestem jego nawet najmniejszym fanem to przyznaję, że gra ostatnio zdecydowanie lepiej. Ale chyba to raczej chwilowe wyżyny niż powrót do normalnej formy. Zwrotności i klockowatości w grze nie zmieni. Dlatego lepiej by było gdyby zrobił miejsce w drużynie.
19.10.2021 11:57
I bardzo dobrze, niech szatnia pomoże władzom klubu i namawia Niklasa na nowy kontrakt.