DieRoten.pl
Reklama

Min-jae nie myśli w ogóle o odejściu

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Latem zeszłego roku, Bayern Monachium zdecydował się sprowadzić na Allianz Arenę koreańskiego stopera − Kim Min-jae.

Przypominamy, że koreański defensor zasilił ekipę rekordowego mistrza Niemiec z SSC Napoli, zaś kwota transferu miała wynieść mniej niż 50 milionów euro.

Jeśli mowa o całym sezonie 2023/24, to Kim Min-jae ma za sobą zarówno serię wzlotów, jak i upadków, choć wielu kibiców oraz ekspertów wciąż wypomina mu rażące błędy w kluczowych momentach sezonu, jak chociażby w pierwszym półfinale Ligi Mistrzów przeciwko Realowi Madryt.

Niemniej jednak sam zawodnik przyjmuje krytykę i zapowiada poprawę oraz pracę nad sobą, aby wrócić silniejszym w nadchodzącej kampanii.

Min-jae nie zamierza odchodzić

Co prawda w ostatnich tygodniach przewinęło się kilka plotek o możliwym odejściu Koreańczyka, ale jak donosi portal „T-Online.de”, Min-jae w żadnym wypadku nie zamierza się poddawać, lecz zamierza walczyć i udowodnić swoją wartość w bawarskim klubie.

Dziennikarz Julian Buehl podkreśla, że zmiana otoczenia klubowego nie jest w ogóle brana pod uwagę przez Kima i jego celem jest także umocnić swoją pozycję w Monachium. Jego dorobek w pierwszym sezonie gry dla FCB to z kolei 36 spotkań, 1 bramka oraz 2 asysty.

Źródło: T-Online
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...