DieRoten.pl

Mistrzowie Niemiec mają już za sobą pierwszy mecz po trzeciej w tym sezonie przerwie reprezentacyjnej. Nie dalej jak w ubiegłą sobotę Bayern mierzył się z Werderem.

Po tym jak w niedzielę odbył się trening dla rezerwowych piłkarzy i sesja regeneracyjna dla zawodników pierwszego składu, Hansi Flick postanowił nagrodzić podopiecznych dniem wolnym od treningów w poniedziałek.

Mimo wszystko jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu zamieszczonego na „FCB.de”, nie wszyscy monachijczycy skorzystali z tej okazji i w ośrodku treningowym przy Saebener Strasse panował wczorajszego ranka niemały ruch.

Mała grupa, którą tworzyli Niklas Suele (poza kadrą w sobotę), Tanguy Nianzou (przesiedział cały mecz na ławce) oraz Serge Gnabry (wszedł na boisko dopiero w drugiej połowie), ukończyła sesję treningową pod czujnym okiem Hansiego Flicka i jego sztabu szkoleniowego.

Zajęcia trwały ponad godzinę, zaś w trakcie treningu skupiono się przede wszystkim na celności podań i sytuacjach strzeleckich – wszystko odbyło się na dużej intensywności, zaś wola walki i ambicja znajdowały się na bardzo wysokim poziomie.

To nie koniec, albowiem Corentin Tolisso oraz Bouna Sarr również zjawili się w ośrodku treningowym, gdzie odbyli indywidualny trening bez żadnych problemów. Z kolei Javi Martinez (kontrola obciążenia) ukończył sesję biegową.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)

reklama25.11.2020 11:05
Może Sule nadrobi zaległości treningowe.
25.11.2020 00:04
Brawo, niech ćwiczą!!
24.11.2020 11:37
@tapczan A niby dlaczego? Bo jakieś pismaki stwierdziły, że nie ma odpowiedniej wagi? Jeżeli to prawda, to na pewno Niklas dostał od lekarzy klubowych wytyczne i pracuje już nad tym.
24.11.2020 10:46
Suele to powinien pierwszy otwierać bramy Saebener Strasse i ostatni gasić światło.
24.11.2020 10:22
Każdemu według potrzeb i wszystko pod kontrolą.
24.11.2020 08:29
Niechaj ćwiczą, tylko żeby się nie zajeżdżali na tych treningach.
24.11.2020 08:23
Nie podoba mi się to, że Coco dalej indywidualnie, bo jak nie będzie gotowy zagrać jutro od początku to nasz środek słabo wygląda :(