DieRoten.pl
Reklama

Media: Maleją szanse na powrót Flicka

fot. DieRoten.pl
Reklama

Faworytem mediów na następcę Thomasa Tucheli byli kolejno Xabi Alonso, Julian Nagelsmann oraz Ralf Rangnick. Żaden z nich ostatecznie nie trafił do Bayernu. Czy taki los spotka również Hansiego Flicka?

Jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom niemieckich mediów, to…jest to całkiem prawdopodobne! Jak informuje bowiem “Sport1”, Hansi Flick najprawdopodobniej nie powróci do Bayernu Monachium!

Niemiecki szkoleniowiec miał postawić dwa warunki. Chciał pracować z Miroslavem Klose oraz Tonim Tapalovicem, którzy w przeszłości również pracowali przy Sabener Strasse. O ile to nie stanowiło problemu dla włodarzy FCB, o tyle drugi warunek o długim kontrakcie stanowi poważne zastrzeżenie. Włodarze “Die Roten”, po tym jak ostatnio sparzyli się na długich umowach, nie chcą teraz wiązać się na dłużej ze szkoleniowcami.

O wątpliwościach Bayernu donosi również “kicker”. Wprawdzie w przeszłości Ottmar Hitzfeld, czy Jupp Heynckes zaliczali udane powroty do Bayernu, ale w przypadku Flicka są mocne obawy. Przede wszystkim po występie reprezentacji Niemiec na Mundialu w Katarze i po dokumencie ujawniającym kulisy tej imprezy.

Jak wczoraj przyznał Max Eberl, Bayern Monachium prowadzi rozmowy z kilkoma szkoleniowcami.

Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...