DieRoten.pl
Reklama

Martinez: Dopóki tu gram, to będę bronił tych barw z całych sił!

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Po tym jak Bayern tydzień temu opuścił Thiago, bardzo możliwe, że już niebawem jego śladami podąży ostatni z Hiszpanów, który występuje w zespole rekordowego mistrza Niemiec.

Javi Martinez to bez dwóch zdań jeden z bohaterów wczorajszego meczu o Superpuchar Europy w Budapeszcie. W końcu 32-latek dał genialną zmianę w dogrywce i zdobył bramkę na wagę triumfu.

Po meczu, w strefie mieszanej, Hiszpan odpowiedział na kilka pytań. Weteran bawarskiego klubu dał jasno do zrozumienia, iż jest bardzo dumny, zaś kiedy tylko zakłada trykot Bayernu, to daje z siebie wszystko i zawsze stara się grać na 100% swoich możliwości, niezależnie od czasu gry na boisku.

− Kiedy tylko zakładam koszulkę Bayernu Monachium, to staram się dawać z siebie wszystko, po prostu 100%. Pokazałem to dziś. To nie ma dla mnie znaczenia, czy gram 10 czy 15 minut. Zawsze staram się pomóc drużynie, zaś dziś udało mi się to zrobić, strzelając bramkę powiedział Martinez.

− Jestem bardzo szczęśliwy, marzenie się spełniło. Było jak w 2013 roku, kiedy również zdobyłem pięknego gola w Superpucharze – mówił dalej.

W dalszej części rozmowy z dziennikarzem pomocnik rekordowego mistrza Niemiec odniósł się również do tematu swojej przyszłości. Hiszpan nie wie, co przyniesie jutro, ale jak sam podkreślił, dopóki będzie grał dla Bayernu, to będzie dawał z siebie wszystko.

− Nie wiem, co się wydarzy w najbliższym czasie, ale jeśli się pożegnam z klubem, to zrobię to spełniony. Nie będziemy celebrować zbyt dużo, w niedzielę gramy dalej. Dopóki tu jestem, to będę dawał z siebie wszystko i bronił tego trykotu – podsumował Martinez.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...