DieRoten.pl

Dziś wieczorem monachijczycy w ramach czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów podejmą u siebie drużynę RB Salzburg. W przypadku zwycięstwa, Bayern może już zapewnić sobie awans do fazy pucharowej.

Dla podopiecznych Hansiego Flicka cel w dzisiejszym starciu jest jasny – odnieść zwycięstwo i zapewnić sobie awans do fazy pucharowej rozgrywek Champions League.

Niemniej jednak zawodnicy RB Salzburg nie zamierzają podawać się bez walki. Podczas wczorajszej konferencji prasowej trener Jesse Marsch nie szczędził pochwał pod adresem swojego kolegi po fachu z Bayernu, ale jak sam przyznał – jego drużyna wierzy, że mogą wykorzystać dzisiejszą okazję.

− To dla nas wielki mecz, przeciwko drużynie z topu, na wspaniałym stadionie. Nie możemy doczekać się tego spotkania. To ważne, abyśmy dali z siebie wszystko, co najlepsze. Jesteśmy gotowi, to już ten czas – powiedział Marsch.

− W pierwszym meczu dostrzegliśmy, że możemy grać na tym poziomie. Musimy grać bardziej składnie i kompaktowo. Skład Bayernu jest wspaniały, posiadają wiele jakości. Musimy się dobrze przygotować i skupić na swojej grze. Cały zespół wierzy w tę okazję – mówił dalej.

Hansi Flick to świetny facet. Jest nie tylko skromny, ale i spokojny. Radzi sobie bardzo dobrze z tym zespołem – podsumował Jesse Marsch.

Przypominamy jednocześnie, że mistrzowie Niemiec podejmą RB Salzburg na Allianz Arenie w Monachium dokładnie o 21:00.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama25.11.2020 11:51
25.11.2020 11:50
Tak jak nie pozostawił złudzeń w sobotę, Werderowi:) Piszę to pół żartem bo też uważam że wygramy pewnie i wysoko.
25.11.2020 11:07
Na AA w CL Bayern nie pozostawia złudzeń rywalom i dzisiaj mam nadzieje, że będzie tak samo.
25.11.2020 10:46
Nie ma mowy, by urwali nam punkty.
25.11.2020 10:42
Możecie dać radę. Bayern będzie miał ciężko w tym sezonie. Od dawna klub zmaga się z kłopotami, więc wszystko jest możliwe.